В український рідний край поспішає Миколай

Відповідно до плану заходів із підготовки та проведення новорічних і різдвяних свят для дітей затвердженого розпорядженням першого заступника голови райдержадміністрації Ольги Дмитрів від 03.12.2019 року № 342 «Про заходи щодо проведення в районі новорічних і різдвяних свят» традиційно початком святкових заходів у Липовецькому районі стала дитяча масова розважальна програма «В український рідний край поспішає Миколай».

День святого Миколая Чудотворця є невід’ємною частиною української культури. Нині традиція святкувати цей день відроджується по всій Україні, а дітлахи нетерпляче чекають подарунків у цей день.

Ось і цього року, 18 грудня для дітей пільгових категорій гостинно розчинив свої двері Дитячо-юнацький центр, який підготував для дітей цікаву розважальну програму. На свято завітали перший заступник голови райдержадміністрації Ольга ДМИТРІВ та голова районної ради Юрій НАУМЕНКО, які привітали усіх присутніх зі святом та побажали їм усього найкращого у прийдешньому році. Свято проходило у веселому та жартівливому настрої, із концертною програмою, цікавими іграми та конкурсами. Додому всі діти ішли з чудовим настроєм, солодощами, призами та подарунками.