В ЖИТТІ НАШИХ ОРІОНІВЦІВ ВИЗНАЧНА ПОДІЯ.....

Неповторна атмосфера заходу районного масштабу, який проходив у п"ятницю, 3 січня, вкотре довела - спорт об’єднує всіх, гартує характер, дарує прекрасний настрій, зміцнює товариський дух, а головне - спонукає до здорового способу життя. На території Турбівської селищної громади відбулись підсумки роботи спортивного клубу "Оріон" за минулий, 2019 рік.
Відкрив свято тренер і засновник СК "ОРІОН" Василь Авраменко.
ВІн відзначив позитивну цілеспрямовану діяльність СК "ОРІОН" протягом року і зазначив ,що не зважаючи на молодий вік спортивного клубу , оріонівці - в числі найсильніших клубів України, про це говорять результати праці оріонівців.
Але всього можна досягати лише тоді, коли кожен починає діяти , наполегливо займається своїм життям та собою, не сподіваючись на інших. Адже світ змінюється дуже швидко, тому потрібно встигати за цими змінами, бо тільки здорове молоде покоління, може будувати гідну країну та бути її повноправними господарями.
Привітав оріонівців заступник голови районної ради Руслан Танасюк. Він додав,що радість спортивних здобутків, почуття задоволення від безкомпромісного спортивного протистояння, хвилі позитивних емоцій від заслужених перемог та нагород, фінансова підтримка з районного та місцевих бюджетів , меценатів, поява сучасних спортивних споруд, які будуються в нашому районі, зокрема, компплексу на території селища Турбів, суттєво пожвавлять спортивне життя територіальних громад та загальноосвітніх навчальних закладів району, долучать до здорового способу життя нових прихильників.
З вітальним словом на заході виступили селищний голова Василь Завальнюк , начальник відділу освіти Інна Косач.
Пыд час щорічної церемонії підведення підсумків спортивного року були відзначені грошовими винагородами та пам’ятними призами райдержадміністрації та районної ради кращі спортсмени та спортивні функціонери, за спортивні досягнення протягом року, в рамках конкурсу «Спортсмен року 2019» діти отримали дипломи.
Гості із задоволенням вручали діткам грамоти та грошові винагороди , спортивні кубки. Звичайно, це велика заслуга дітей, їх посиленої праці над собою,батьків, тренерів. Не все так просто у спорті-життя спортсмена складається не тільки з перемог і нагород , а важкої праці, розпачу, невдач, і лише обрані, настирні і цілеспрямовані можуть досягти позитивних результатів.

Під час підведення підсумків спортивного клубу “Оріон» «Спортсмен року 2019», на що була відведена більша частина свята, дітей було відзначено також у різних номінаціях:
у ном. "Прорив року" - Жукова Артема, "Стабільність року" - Приймака Владислава, "Молода надія року" - Резванова Івана, " Краща спортсменка року" - Матвієнко Діану, "Кращий спортсмен року" - Березюка Дениса.

За постійну підтримку відзначено грамотами та подяками багатьох батьків юних спортсменів.
У заході взяли участь керівники ГО"Заради майбутнього" Леся Гевко , Леся Сличук та Оксана Палазенюк. Вони є добрими партнерами СК "Оріон" і теж на свято прийшли з подарунками.
Свято завершилось святково накритим "солодким" столом, за яким святкували свої перемоги діти, їх батьки, тренери, гості.
Досягнення оріонівців 2019 року стали надбанням спортивної історії району, а підведення підсумків має велике значення для осмислення якості потужної роботи та подальшої вибудови стратегії реалізації розвитку районної програми із розвитку фізкультури та спорту в районі.

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.