Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Вахнівське сяйво -- 2018

Вже стало традицією проведення у Вахнівській територіальній громаді інтегрованого фестивалю краси та творчості для людей з особливими потребами «Вахнівське сяйво».В цьому році вахнівчани мали нагоду вже втретє порадіти нашими талановитими українськими дітьми та молоддю. Як по замовленню, день випав теплий та сонячний!


Учасників фестивалю привітали перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів, голова районної ради Юрій Науменко, помічник народного депутата Людмила Лаврова, голова обласної організації ВОО ВОІ"СОІУ" та його заступник Дмитро Швець,голова Турбівської селищної ради Василь Завальнюк. А далі талановиті виступи артистів захопили глядачів і повели за собою у світ мистецтва та краси.


Ініціаторами та активними учасниками свята стала родина Юрія та Наталки Задворних, чимало зусиль вони доклали і продовжують докладати до того, аби цей світ став добрішим і кращим.


Окрім гостей, у заході взяли активну участь діти Липовецького ДЮЦУ, гуртківці районного будинку культури, Староприлуцької школи-інтернат, Вахнівської ЗОШ 1-3 ст., юні оріонівці.


Свято вдалось! Гості повертались додому стомленими і задоволеними теплим прийомом, а липовчани - вражені чудовими яскравими та самобутніми номерами приїжджих артистів.

Повернутись