Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

ВАЛЬС У 90 ЛІТ...

Світлина від Мій Липовець.

У жовтні цього року відзначав своє 90-річчя заслужений мешканець с. Зозів Василь Павлович Новосельський. В територіальній громаді у цей день відбулось справжнє свято, на яке завітали заступник голови райдержадміністрації Олег Фурманюк, голова сільської ради Олександр Мельничук, голова районної ветеранської організації Валентина Левкович, заступник голови районної ветеранської організації Галина Хлопченюк, голова сільської ветеранської організації Ганна Кучер, директор Зозівського ПАЛ Володимир Мельничук, колеги – пенсіонери, працівники Зозівської АЗПСМ, родина ювіляра.

Зозівська світлиця сільської ветеранської організації не могла вмістити усіх гостей. А вони щиро віншували 90-літнього активного довгожителя короваєм, подарунками, нагородами, квітами та бажали йому міцного здоров’я, благополуччя, родинного тепла й затишку , активного довголіття.

Життєвий шлях ювіляра, як і його ровесників, був нелегким: голодомор 1932-1933 рр., Друга світова війна 1941-1945 рр, роки відбудови народного господарства, перебудова 80-х. Працював Василь Павлович викладачем Зозівського професійно-технічного училища №33, нині це Зозівський професійний аграрний ліцей Вінницької області.

Розчулений до сліз ветеран, як ніколи, радів гостям і дякував за увагу , теплі побажання. Спостерігаючи за Василем Павловичем , мимоволі приходять думки, що кожному з нас бракує того оптимізму, впевненості , закоханості в життя. Бог наділив цю людину чудовою пам’яттю, аналітичними здібностями, талантом тонко підмічати і виділяти основне та ділитися своїм досвідом із молодим поколінням . Він активний дописувач на сторінках районки, обласних видань. Зараз Василь Павлович готує до видання власноруч написану книжку "Людина і її поведінка", яка базується на позитивних та негативних характеристиках людської поведінки. Узагальнення зроблено на прикладі поведінки автора. Все дуже просто, життя цього чоловіка цілеспрямоване, і кожен раз , досягаючи мети, він наступну планку ставить вище попередньої.

Василь Павлович із задоволенням розповідав присутнім про своє життя-буття, ділився секретами довголіття. Все своє життя невтомно трудився на рідній землі і робив людям лише добро. Саме завдяки цьому Бог і подарував йому щастя довго жити на рідній землі, особливу радість виростити та виховати двох синів, мати щастя тішитись народженням трьох онуків та правнуки.

Свято продовжилось за святково накритими столами у місцевому кафе.Особливою його родзинкою став вальс у виконанні героя цього дня Василя Павловича Новосельського із головою ради ветеранів району Валентиною Левкович. У свої 90 літ він ще , окрім усього зазначеного, надійний партнер, який плавно веде у танці ...

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.

Повернутись