Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Вдові Віталія Оніщука передано нагороду

За сумлінне виконання службових обов"язків, патріотизм, професійність  нашого Віталія Оніщука було відзначено 14 жовтня Грамотою командира військової частини з нагоди Дня захисника України. У день свята грамоту він отримав. А от коли складали особисті речі Віталія після того як загинув, на цей документ не звернули уваги. Командування військової частини в якій служив Віталій Оніщук переслало її на Липовецький райвійськомат. У п"ятницю райвійськом  підполковник Віктор Чуба, голова районної ради Юрій Науменко та перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів зустрілися із колективом в якому працює дружина Віталія, Наталя Вікторівна. 

У присутності її колег Віктор Чуба зачитав документ і передав дружині загиблого . Керівники поспілкувалися з завідувачкою Липовецької ДНУ "Сонечко" Людмилою Петрівською, з вихователями, і попросили оточити Наталію Вікторівну турботою та увагою. В свою чергу, пообіцяли не залишати її наодинці із проблемами і запросили звертатися при необхідності за допомогою.
Копію грамоти Наталя Вікторівна погодилась передати в музей бойової слави героїв АТО Липовецької ЗОШ №1 1-3 ст. ім. Василя Липківського.
Повернутись