Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Велопробіг

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, РІДНА ВКРАЇНО! 
З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, РІДНА ЗЕМЛЯ!
До Дня Незалежності України ГО "VELO LOVE" організувала велопробіг , маршрут якого проліг центральними вулицями нашого міста. Цей захід увійшов до кращих традицій і проводиться вже вчетверте. У ньому беруть участь представники усіх вікових категорій. В минулому році навіть дітки на триколісних велосипедиках прийшли на старт. 
Цього разу рясний дощик, що сипнув із неба за півгодини до старту, трішки перебив плани деяким велосипедистам і вони їх змінили, але пробіг відбувся незважаючи ні на що! Діти, виявляється, увесь рік з нетерпінням чекали цього заходу. 
Старт, як завжди, відбувся у ВЕЛОПАРКУ. Мокрими асфальтовими доріжками спочатку виїхали на вулицю старші, за ними молодші, замикаючим був голова громадської організації Василь Чигур. З метою безпеки, велопробіг супроводжували працівники Липовецького відділення поліції. Діти в дорозі зустрілися з труднощами, адже на маршруті були важкі для них підйоми-але переремогла дружба - бо всі прибули на фінішну пряму, із задоволенням поласували морозивом та зробили на згадку світлини.

Повернутись