Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

ВЕТЕРАНСЬКА СВІТЛИНА У ЗОЗОВІ

Віра, любов, патріотизм – це, насамперед, дії , а не слова. Тільки тоді вони істинні, і саме такими вони є у наших земляків, шанованих в районі людей, ветеранів війни та праці, земними – у простоті, високими – у духовному злеті. Вони  не відпускають від рідних місць, батьківської хати, від своєї мрії. Після обрання Валентини Федорівни Левкович головою районної ветеранської організації України  у неї з"явилось велике коло обов"язків і не стало вільного часу. Щоденно вона у ветеранській організації, не дивлячись на те, що проживає в с. Лукашова. Дбає, в першу чергу, за соціальний захист цієї категорії людей у районі, організацію цікавої та змістовної  роботи у районній та сільських організаціях, забезпечення оздоровлення підопічних під час літа у районній ЦЛ та  в обласному шпиталі. 
Якось поділилась своєю мрією про створення ветеранської світлиці у рідних і дорогих місцях  Ганна Павлівна Кучер, голова Зозівської сільської організації . Ідея була підтримана.Прозвучала також підтримка від односельчан, адміністрації Зозівської ЗОШ 1-3 ст., аграрного ліцею ,амбулаторії сімейної медицини, закладів культури, ТОВ Концерн "Сімекс-Агро"– і мрія, як птах, приземляючись, торкається грунту під ногами, почала відчувати свою реалізацію. В рамках заходів, приурочених 500 річчю села Зозів, яке буде відзначатися восени цього року, у День захисту дітей організовано випуск дітей старшої групи Зозівського ДНЗ- це було свято для самих маленьких зозівчан. У цей же день відбулось і відкриття Світлиці для ветеранів.Світлиця потребувала підготовки для експозицій, ось і всі спільно громадою готували її до відкриття. Для світлиці було виділено одну із великих кімнат, що  в розпайованому приміщенні  колишньої контори колгоспу.
Вся громада брала участь у підготовці кімнати: хто гвіздочка забив, а хто і займався побілкою стін , фарбуванням підлоги, розставлянням меблів.Першим ділом, за підтримки Зозівського сільського голови Олександра Мельничука виготовили стенд  Ветеранський вісник Зозівської сільської ветеранської організації. Матеріли , розміщені на ньому це план роботи організації, організаційна структура, світлини ветеранських активістів, рада ветеранської організації, оголошення, карта села, і, звичайно ж, рубрика-ВІТАЄМО. Підвіконня прикрасили чудовими квітами, вирощеними власноруч. На чільному місці в кімнаті розміщено державні символи України та ікону Божої матері , яку уквітчано вишиваним рушником. На столі - високий запашний коровай. Гарні ідеї Ганни Павлівни завжди знайдуть однодумців! 
На свято прибули голова районної ветеранської організації Валентина Левкович, заступник голови районної ради Руслан Танасюк, начальник управління соціального захисту населення Липовецької райдержадміністрації Валентина Бичкова, депутат районної ради Петро Прокопчук. 
Перед початком урочистостей Світлицю освятив настоятель Храму  Івана Богослова, о. Роман. Вітальні промови, подарунки - все було як на справжньому святі. Представники району за активну громадську діяльність , волонтерську роботу районної організації ветеранів  вручили  грамоту обласної організації ветеранів Ганні Павлівні Кучер. За співпрацю із районною ветеранською організацією та сприяння відкриттю Світлиці в селі нагороджено  грамотою Зозівського сільського голову Олександра Мельничука. Також відзначено активну роботу баторічного заступника голови ветеранів села Василя Павловича Новосельського . У цей гарний день ветерани привітали Грамотами районної ветеранської організації, виконкому сільської ради, Зозівського аграрного ліцею  Катерину Сергіївну Кучер із ювілеєм - славним 70-літтям.
Зозівчани приготували до знаменної події невеличкий концерт, 
в якому  взяли участь три ветеранських творчих колективи   "Надвечір"я", "Оберіг" ( учасниками якого є всі члени ветеранської ради) , і "Зозівчанка"-наймолодший із самодіяльних колективів . Всі учасники самодіяльності поважні та шановані в селі люди, серед них і 
мати - героїня Мотря Семенівна Смалюх, сімейний дует Миколи та Надії Олексійчуків, голова ветеранської організації Ганна Кучер, колишні сільські голови Григорій Калінчук, Наталка Некрут.... 
Отакі співочі зозівчани! і НЕ ТІЛЬКИ СПІВОЧІ, А ІДЕЙНІ, РОБОТЯЩІ, ВМІЮТЬ СЕБЕ ПОВАЖАТИ І ЗАСЛУГОВУЮТЬ КРАЩОГО ЖИТТЯ, ЯКЕ САМІ ДЛЯ СЕБЕ СТВОРЮЮТЬ. 
Повернутись