Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Вібулось свято для дев’ятикласників

Світлина від Мій Липовець.

Сьогодні, у Липовецькій ЗОШ 1-3 ст. №1 ім. Василя Липківського, зусиллями педагогічного колективу відбулось свято для дев"ятикласників із врученням документів про здобуття базової середньої освіти. Переважна більшість дітей і дорослих прийшли у цей день у святкових вишитих сорочках, із квітами . Це вже стало традицією у школі.
Дітей привітав директор Василь Авраменко, класний керівник Надія Сулима та заступники директора Ольга Терещенко й Світлана Мельник. Пролунав Гімн України, який додав заходу урочистості та непідробного хвилювання. Адже дехто з дітей вже вирішив продовжити навчання у інших навчальних закладах із одночасним здобуттям професії, і їм не так просто та легко залишити шкільну сім"ю, випурхнувши із гніздечка...
Цей час, час прийняття рішення, Світлана Василівна доречно назвала перехрестям доріг.
-Хтось із вас, діти, сміливо зробить крок за поріг школи і продовжить навчання в коледжі, технікумі, ліцеї, а хтось продовжить навчатись у рідній школі, але це вже буде інша історія...
Директор школи Василь Авраменко зазначив, що , де б діти не навчались, де б не були, двері рідної школи, його кабінету, будуть завжди відкриті для них. Можна сміливо приходити за порадою чи підтримкою.
-Ставте перед собою цілі, досягайте висот, перемагайте і, при цьому, залишайтесь справжніми патріотами, добрими і щирими людьми, вірними друзями, турботливими дітьми.

Надзвичайно тепло і по-материнськи схвильовано охарактеризувала кожного із своїх учнів класний керівник Надія Сулима, підкресливши їх найкращі риси характеру, і від щирого серця побажала знайти правильну, свою стежину в житті, ніколи не зупинятись на досягнутому, з гідністю і честю нести звання учня чи випускника Липовецької школи.
Директор школи вручив учням документ про здобуття базової середньої освіти, відзначив відмінників навчання, спорту, подякував за те, що діти, навчаючись, дбали за честь школи, дружної шкільної родини.
Від імені однокласників висловила вдячність вчителям за науку відмінниця навчання Вікторія Козаченко, сьогодні вона отримала документ про освіту із відзнакою.
З теплими словами від батьківського комітету школи до усіх звернулась мама дев"ятикласниці Анастасії, Інна Смішко, яка акцентувала увагу на тому, що гарні знання діти отримали завдячуючи педагогам, які їх навчають, ведуть тернистими стежинами шкільних наук і готують до самостійного життя. Низький уклін їм за це.
Діти подарували квіти своїм учителям, директору, зробили світлини на згадку про свято, і поклали квіти до меморіальних дошок, розміщених при вході до храму науки...
Пам"ять має властивість жити довший час аніж люди, а пам"ять про справжніх людей, героїв, має жити в віках.
Гарних, веселкових канікул вам, діти, здійснення мрій і задумів! Нехай життя ваше наповнюють приємні миті, цікаві пригоди та незабутні враження!

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.

Повернутись