Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Вічна пам`ять Героєві!

Рівно рік тому, 6 лютого 2015 року, на сході України, захищаючи цілісність і єдність України, наш спокій, від ворожої кулі загинув наш земляк Володимир Іванович Полупанов. Турботливий син, чуйний чоловік і люблячий батько двох синочків, зовсім молодим пішов із життя, щоб діти його, ми з вами жили в мирі. "Хто як не я?" таку відповідь він дав рідним, йдучи добровольцем до 128 Закарпатської гірської піхотної бригади. Доручили йому, як досвідченому вояці, розвідувальне відділення. Відважним, відповідальним, завжди зібраним, готовим в любій ситуації прийти на допомогу, запам'ятали його побратими. Не віриться, що вже рік як його немає з нами. Пам'ять про Героя живе і довго житиме в наших серцях!
Сьогодні у колегіумі ім. Липківського, де в свій час навчався Володимир, відбувся тематичний вечір-реквієм, приурочений його пам'яті. Згадати та вшанувати пам'ять Героя запросили його велику родину - маму, дружину з синами, братів та сестру.
Вклонилися Світлій пам'яті Володимира Полупанова і керівники району Іван Демихін, Ольга Дмитрів, Руслан Танасюк та голова спілки воїнів АТО Юрій Яремчук, схиливши голови над його могилою та поклавши квіти до ніг.
Вічна пам'ять Героєві!

Повернутись