Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Видача свідоцтв про народження дитини у пологових будинках

З метою створення сприятливих умов, спрямованих на спрощення доступу громадян до адміністративних послуг щодо державної реєстрації народження дитини, на виконання наказу Міністерства юстиції України від 26.08.2015 №1593/5, всіх полгових будинках запроваджено новий сервіс, який передбачає прийняття працівниками відділу державної реєстрації актів цивільного стану документів, необхідних для проведення державної реєстрації народження дитини, та видачу свідоцтва про народження дитини.
З цього питання працівниками Липовецького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіальнго управління юстиції здійснюється виїзний прийом громадян у Липовецькому пологовому відділенні Липовецької центральної районної лікарні на 1-му поверсі: у вівторок та п’ятницю з 10-00 до 11-00 год.

Видача свідоцтва про народження проводиться:
по документах, прийнятих для реєстрації народження 
у вівторок та п'ятницю, — з 16-00 до 17-00 год.

Також заяву про державну реєстрацію народження можливо подати протягом місяця з дня народження дитини (ст. 144 Сімейного кодексу України) безпосередньо до Липовецького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції (м. Липовець, вул. В.Липківського, 30, тел.(04358)2-10-50), або за місцем проживання одного з батьків.

Повернутись