Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Відбулась 11 сесія районної ради

Фото Олексій Лебідя.

У черговій 11 сесії районної ради 7 скликання взяли участь 24 депутати із 34. Перед відкриттям сесійного засідання голова районної ради Юрій Науменко та перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів привітали й вручили Почесну грамоту КМУ начальнику управління агропромислового розвитку Володимиру Дужому. Депутати щирими оплесками привітали нагородженого, він , в свою чергу, подякував усім за високу оцінку роботи і запевнив, що це нагорода усіх сільгоспвиробників району.
Голова районної ради відкрив сесію, пролунав Гімн україни і депутати приступили до роботи. Обрали секретаріат сесії у складіОлександра Хацьоли, Галини Канарської , Андрія Марущака, затвердили регламент.
Із звітом про діяльність  районної ради за період із жовтня 2015 року по грудень 2016 року виступив голова Юрій Науменко. У обговоренні питання взяли участь голови постійних комісій Петро Прокопчук, Сергій Огородник, Геннадій Терлецький. Вони більш детально зупинились на роботі постійних комісій ради протягом звітного періоду на проблемних питаннях , що довелось вирішувати . Депутати внесли пропозиції щодо позитивної оцінки діяльності ради та затвердження звіту.  У понеділок 13 лютого на спільному засіданні постійних комісій та Президії районної ради депутати детально обговорили питання порядку денного , тому при розгляді кожного зокрема-вносили пропозицію прийняти запропонований проект рішення в цілому.
Пожвавлення в залі викликало обговорення питання щодо затвердження у новій редакції Статутів загальноосвітніх шкіл Липовецької районної ради Вінницької області , оскільки  із 26 шкіл, що працюють у районі подали Статути 25. Дирекція колегіуму ім. Василя Липківського не підготувала у відповідні терміни свого Статуту. На пропозицію Інни Косач-начальника відділу освіти РДА, проект рішення депутати прийняли в цілому. Разом з тим,  сесія рекомендувала дирекції колегіуму у тижневий термін розробити та обговорити на зборах трудового колективу Статут  , з метою фінансування закладу відповідно  до Бюджетного кодексу України, документ у новій редакції подати на розгляд ради. В обговоренні питання взяли участь  Володимир Сличук-Росошанський сільський голова, Анатолій Грищук, Руслан Танасюк-заступник голови районної ради.
Всього обговорено 24 питання і відповідно прийнято по них рішення.
У  "Різному" попросив слова депутат районної ради Юрій Яремчук, він запропонував підтримати звернення ветеранів війни за незалежність  на сході 
України щодо блокування торгівлі  із окупованими територіями. 
Голова районної ради Юрій Науменко інформував депутатів про останнє засідання робочої групи обласної ради, до складу якої він входить, з питань формування госпітальних округів. 21 лютого з цього питання відбудеться зустріч голови облдержадміністрації Валерія Коровія, керівництва Департаменту охорони здоров’я з головами районних рад та державних адміністрацій, на якій буде більш широко обговорена ситуація, що склалась у Вінницькій області з формування госпітальних округів. В зв"язку із цим, депутати підтримали думку Юрія Науменка щодо звернення до голів облдержадміністрації, обласної ради про  створення Липовецького госпітального округу, або лікарні інтенсивного лікування 1 рівня у складі Вінницького госпітального округу. 
Запропоновані тексти звернень депутати (із змінами та доповненнями) підтримали одноголосно і підписали їх.

Голова ради надав слово для звіту про результати діяльності Липовецького відділу Немирівської місцевої прокуратури у 2016 році начальнику відділу Володимиру Міхаілідісу. В обговоренні звіту взяли участь Олександр Мельничук, Зозівський сільський голова, Юрій Яремчук, депутат райради, голова комісії із питань зміцнення законності та правопорядку. На поставлені питання прокурор дав вичерпні відповіді.
Із повідомленням про надзвичайний стан в енергозабезпеченні виступив директор Липовецьких ЕМ, депутат районної ради, голова ПК  з питань комунального господарства, благоустрою, комплексного розвитку населених пунктів та торгівлі Олександр Козачишин.
Про реалізацію Державної програми "Тепле кредитування" інформувала керуюча Липовецької філії "Ощадбанк" Світлана Ошовська.


З рішеннями районної  Ради можна буде ознайомитися у десятиденний термін на сайті районної ради у розділі «Документи».

Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.

Повернутись