Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Відбулась 13 позачергова сесія районної ради 7 скликання

Перед сесійним засіданням голова районної ради запросив учасників бойових дій на сході України Олександра Гудзя із с. Зозів  та Олега Мигуна із с. Скитка і спільно із першим заступником голови райдержадміністрації Ольгою Дмитрів від імені всієї громади району подякували їм за проявлений патріотизм, сміливість, мужність у захисті єдності та цілісності держави і вручили грамоти районної ради й райдержадміністрації. Перед присутніми в залі виступив голова районної   ГО " Спілка учасників АТО " Юрій Яремчук, він у свою чергу привітав побратимів , відзначив їх стійкість та вірність громадянському обов"язку і вручив грошові винагороди від Липовецького фонду громади. Вітав своїх колишніх учнів Зозівського аграрного ліцею депутат районної ради, викладач навчального закладу Петро Прокопчук. Із ініціативою допомогти колишнім учасникам АТО матеріально перед депутатами виступив Депутат районної ради, директор ТОВ "Поділля" Василь Кучер. Голова районної ради Юрій Науменко запевнив хлопців та всіх учасників сесії, що вони завжди можуть розраховувати на підтримку з боку районної ради та земляків. 
На заклик голови районної ГО "Спілка учасників АТО"  Юрія Яремчука "Слава Україні!"  в залі у відповідь пролунало "Героям слава!". 
Відповідно до порядку денного депутати розглянули спочатку бюджетні питання з яких доповіла начальник фінансового управління Людмила Заєць. Районний бюджет у 1 кварталі 2017 року виконано на 116%,  сума понадпланових надходжень склала 880 тис. гривень.

Таким чином  предметом для розподілу коштів стало два джерела: понадпланові та кошти резевного фонду. Відповідно до висновків  постійної комісії з питань бюджету понадпланові розподілено між сферами освіти, медицини для проплати енергоносіїв, заробітної плати та на поточні видатки. Кошти резервного залишку розподілено внесенням змін до бюджету  за рахунок перерозподілу видатків частини районного бюджету на ремонт та утримання доріг, харчування та оздоровлення дітей, завершення ремонтів, придбання спортивного інвентаря, медичного обладнання, забезпечення дієвості  районних програм.
Депутати прийняли районну Комплексну оборонно-правоохоронну програму на 2017-2020 роки, розглянули питання звільнення від плати за надання соціальних послуг, підтримали проект рішення щодо переукладення контракту  з директором КУ "Територіальний центр соціального обслуговування", внесли зміни у список громадян, які дали згоду бути присяжними, затвердили проект із емлеустрою, технічну документацію із грошової оцінки земельної ділянки, дали згоду на отримання спеціального дозволу на користування надрами  і внесли зміни у районну програму реформування і розвитку житлово- комунального господарства району на 2016-2020 роки. Із розглянутих питань на сесії депутати прийняли відповідні рішення. 

Повернутись