Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Відбулась 30 сесія обласної ради 7 скликання

За результатами реєстрації на чергову 30 сесію обласної Ради 7 скликання прибув 71 депутат з 84 загального складу Ради.

У роботі сесії взяли участь заступник прокурора Вінницької області Сергій Сухоребрий, заступник начальника Головного управління у Вінницькій області Сергій Сокиран, заступник керівника апарату Господарського суду Крістіна Слободянюк, керівник апарату Вінницького окружного адміністративного суду Сергій Климчук, заступник керівника апарату Вінницького апеляційного адміністративного суду Олександр Кравчук.

Перед початком роботи був обраний секретаріат у такому складі: від Блоку Петра Порошенка "Солідарність" Володимир Саволюк, від Радикальної Партії Олега Ляшка Тарас Кобець, від Аграрної партії України Микола Ясько.

Розпочали 30 сесію обласної ради 7 скликання з вручення грамот Верховної Ради України, обласної Ради та облдержадміністрації – голові Оратівської районної ради Галині Лошак та голові Липовецької райради Юрію Науменко.

Голова обласної Ради привітав з 20-річчям депутатської діяльності в складі обласної Ради Тетяну Антонець – депутата п’яти скликань (з 3 по 7) та Леоніда Галушка - депутата п’яти скликань (з 2 по 4 та з 6 по 7).

Від імені голів громадських організацій Вінниччини: "Асоціація жертв Чорнобиля", "Чорнобиль - Єдність", "Інваліди Чорнобиля" висловили подяку депутату обласної Ради Олександру Масленнікову за надану допомогу у заходів до Дня Захисника Вітчизни та відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Анатолій Олійник проінформував присутніх про кадрові зміни. Так, на посаду голови Тиврівської РДА призначений Віктор Бойко, який з березня 2015 року працював першим заступником голови Тиврівської РДА. А на посаду голови Оратівської РДА призначений Олег Чугункін, який з грудня 2015 року працював заступником голови Оратівської райради.

Голова обласної Ради коротко інформував про роботу Ради в міжсесійний період і депутати перейшли до затвердження порядку денного чергової тридцятої сесії обласної Ради 7 скликання.

Для розгляду на пленарному засіданні було запропоновано 64 питання. 26 березня відбулося засідання президії обласної Ради з обговорення питань проекту порядку денного і питання: "Про надання згоди на поділ земельної ділянки та передачу земельної ділянки до комунальної власності територіальної громади м. Вінниці" знято з розгляду. Два питання запропоновано включити додатково: "Про обласну Програму "Розвиток системи екстреної медичної допомоги Вінницької області до 2020 року" та "Про ініціювання перед загальними зборами акціонерів проведення незалежного аудиту фінансово-господарської діяльності та оцінки майна Приватного акціонерного товариства "Вінницяфармація". Один об’єднаний проект рішення "Про керівників підприємств, установ, закладів, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад Вінницької області" запропоновано роз’єднати та внести на пленарне засідання сесії, як окремі 6 проектів рішень і проголосувати по кожному претенденту на посаду окремо. До чотирьох питань проекту порядку денного, згідно з висновками постійних комісій обласної Ради, внесено зміни та доповнення. Таким чином, до проекту порядку денного чергової 30 сесії обласної Ради внесено 70 питань.

Перед голосуванням депутати ВО "Батьківщина" та ВО "Свобода" виступили з пропозицією перенести проект рішення "Про вшанування пам‘яті Героїв Національно-визвольних змагань" з 62-го – на 34, як це було прийнято під час засідання президії. Голова обласної Ради повідомив, що формування порядку денного базувалось на тематичному структуруванні проектів рішень. Після цього головуючий оголосив перерву у роботі сесії і провів перемовини з керівниками фракцій, за результатами яких було перенесено вищезазначене питання з 62 на 34.

Крім того, депутати проголосували за внесення до порядку денного питання, запропонованого депутатом Геннадієм Мазуром "Про внесення змін до Обласної програми правової освіти населення на 2016-2020 роки" та "Різне", запропонованого Вадимом Соляником. Відтак, депутати прийняли порядок денний, що складається з 72 питань.

Робота сесії транслювалася на офіційному веб-сайті обласної Ради в режимі онлайн та в режимі аудіо на площу перед приміщенням, а також здійснювалась аудіо- та відео трансляція в вестибюлі приміщення.

Повернутись