Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Відбулась 4 позачергова сесія районної ради

Відбулась 4 позачергова сесія районної ради сьомого скликання. Відкриваючи засідання, голова районної ради Юрій Науменко привітав із Днем народження депутатів районної ради Галину Канарську, Олега Фурманюка, Миколу Дзюбу.

Сьогодні, у День пам'яті Героїв Крут, згадуємо наймолодших Героїв АТО. Історія повторюється і знову на захист батьківщини стають найкращі з синів. Шануймо їх світлу пам'ять!  Хвилиною мовчання депутати вшанували пам'ять полеглих у боях за цілісність і незалежність України.

На сесії розглянуто внесені на розгляд питання, які попередньо обговорені на засіданнях постійних комісій ради:

1. Про Програму поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища у Липовецькому районі на 2016-2020 роки.

2. Про Програму розвитку соціальних послуг на 2016-2020 роки.

3. Про внесення змін до районної Програми соціального захисту ветеранів війни і праці "Ветеран" на 2016-2018 роки.

4. Про зміни до районної Програми соціальної підтримки окремих категорій населення на 2014-2018 рік.

5. Про внесення доповнень до рішення 3 сесії Липовецької районної ради 7 скликання від 23 грудня 2015 року "Про структуру, штатну чисельність та затвердження кошторису доходів і видатків районної ради".

6. Про затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації.

7. Про внесення змін до рішення 2 сесії районної ради 7 скликання від 23.12.2015 року "Про районний бюджет на 2016 рік."

8. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

9. Про затвердження договорів оренди.

Із заслуханих питань прийняті відповідні рішення.

Під час розгляду питання щодо затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок ТОВ "Граніт", у зв'язку із зверненням мешканців Вахнівської територіальної громади, виникло його активне обговорення. За пропозицією голови постійної комісії з питань регулювання земельних ресурсів, реформування земельних відносин та охорони природи Віктора Бичкова депутати більшістю голосів перенесли розгляд даного питання на наступну, чергову сесію районної ради.

В "Різному" обговорено питання організації харчування дітей 1-4 класів у загальноосвітніх школах району. Інформувала з цього питання та давала відповіді на поставлені питання начальник відділу освіти Інна Косач.

Повернутись