Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Вiдбулась чергова сесія ради

Відбулася чергова, 35 сесія Липовецької районної ради 7 скликання, в якій взяв участь голова райдержадміністрації Тарас Олексюк. Із 34 обраних депутатів в пленарному засіданні взяли участь - 20. Хвилиною мовчання депутати вшанували пам'ять полеглих на сході України захисників.

Голова районної ради Юрій Науменко відкрив сесію, пролунав Славень і депутати розпочали роботу. Обрали секретаріат у складі Людмили Козак, Галини Канарської, Юрія Задворного. До порядку денного було внесено 27 питань, попередньо розглянутих на засіданнях постійних комісій та Президією районної ради. На пропозицію голови порядок денний був затверджений.

Внесли зміни до рішення 29 сесії районної ради 7 скликання від 23 липня 2019 року № 467 "Про районну програму забезпечення безпеки суспільства шляхом виправлення засуджених та запобігання вчинення ними повторних кримінальних правопорушень на 2019-2022 роки".

Інформував з питання Сергій Пилипчук – начальник Липовецького районного сектору філії Державної установи "Центр пробації" у Вінницькій області. Виділили із районного бюджету для вирішення питань життєдіяльності служби 50 тис. грн.

Також внесли зміни до рішення 10 сесії районної ради 7 скликання від 23 грудня 2016 року № 149 "Про Районну програму військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до служби в Збройних Силах України, рекламування та пропагування військової служби за контрактом у Збройних Силах України на 2017-2021 роки" (зі змінами) в частині фінансування програми. Передбачили кошти на проведення медичних оглядів призовників та контрактників.

Депутати затвердили розпорядження голови райдержадміністрації прийняті в міжсесійний період.

Депутати затвердили фінансові звіти і виконання плану КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги", дали згоду на передачу автомобіля зі спільної власності територіальних громад міста, селища та сіл Липовецького району у комунальну власність Козинецької сільської ради,

дозвіл на списання майна, що втратило придатність використання і перебуває на балансі КНП "Липовецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Липовецької районної ради Вінницької області.

Разом з тим, погодили прийняття до спільної власності територіальних громад Липовецького району 5 спеціалізованих легкових автомобілів зі спільної власності сіл, селищ, міст Вінницької області.

З цих питань інформував Василь Бондар – директор комунального некомерційного підприємства "Липовецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Липовецької районної ради Вінницької області.

З аналогічних питань, щодо затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства "Липовецька центральна районна лікарня" Липовецької районної ради Вінницької області на 2020 рік, затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства за 1 квартал заслухали Олександра Дмитрука, головного лікаря комунального некомерційного підприємства "Липовецька центральна районна лікарня". Також затвердили договори оренди частин приміщень нерухомого майна комунального некомерційного підприємства "Липовецька центральна районна лікарня" Липовецької районної ради Вінницької області, що є спільною власністю територіальних громад району.

Про затвердження строкових трудових договорів з керівниками закладів загальної середньої освіти Липовецького району інформувала Інна Косач-

 начальник відділу освіти Липовецької районної державної адміністрації.

Депутати затвердили розпорядження голови районної ради щодо переукладення контрактів із керівниками комунальних закладів і підприємств, зокрема КНП "Липовецького районного центру первинної медико-санітарної допомоги", Комунального опорного закладу освіти "Липовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 ім. В.Липківського Липовецької районної ради Вінницької області", Дитячо-юнацького центру Липовецького району, Комунальної установи "Територіальний центр соціального обслуговування, Комунального підприємства "Районний Трудовий архів", комунального закладу "Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді". Також затвердили проекти землеустрою щодо встановлення меж окремих населених пунктів. Знято з контролю рішення районної ради, що виконані.

Під час сесійного засідання обговорено та вирішено ряд інших важливих питань.

Активно обговорювалось питання створення умов для праці медичних працівників у КНЗ "Липовецька ЦРЛ" в умовах боротьби з коронавірусом, підняте головою постійної комісії Юрієм Яремчуком. В його обговоренні взяли участь Олександр Дмитрук,Тарас Олексюк, Олег Фурманюк, Людмила Заєць. Депутат Людмила Козак підняла питання роботи дошкільних навчальних установ у м. Липовець, яке попередньо було розглянуте на районній комісії ТЕБ і НС.

Із розглянутих питань, згідно із чинним законодавством, прийняті відповідні рішення.

Повернутись