Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Відбулась нарада директорів загальноосвітніх шкіл району

Відбулась нарада директорів загальноосвітніх шкіл району у якій взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів та заступник голови районної ради Руслан Танасюк. Відповідно до плану  на нараді розглянули питання результатів складання ЗНО учнями загальноосвітніх шкіл, застосування нових методик надання знань , мотивації дітей до навчання. Перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів окремо акцентувала увагу директорів на співпраці учителів із батьками щодо визначенні спрямованості їх дітей на вивчення профільних предметів. Найголовніше- це внутрішня мотиваціядля вчителів та й для учнів, надати якісні знання дітям.

В ході співбесіди із директорами шкіл накреслили заходи щодо підвищення якості одержуваних дітьми знань . Не треба боятись сприймати слово філія, треба переходити на навчання у філіях , що і дасть якість одержаних знань, і можливість орієнтації на опорну школу, зазначила Ольга Дмитрів.Перевага опорних шкіл- це більша кількість дітей, викладання предметів учителями предметниками, спеціалізовані класи, викладачі-вчителі вищого рівня .
Спільно вирішили розробити методику вивчення основ складання ЗНО, провести у педагогічних колективах збори,  і з батьками . Гасло освіти Липовеччини відсьогодні-мотивація учнів до навчання!
Повернутись