Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Відбулась нарада керівників

Сьогодні, за головування першого заступника голови райдержадміністрації Ольги Дмитрів та голови районної ради Юрія Науменка,  відбулась щомісячна нарада з керівниками установ, комунальних закладів районної ради, організацій, управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації.
Керівники інформували про виконання протокольних доручень з попередньої наради, про питання, які назріли протягом місяця і потребують втручання керівництва району.
В ході наради  обговорено актуальні питання життєдіяльності району, проаналізовано стан проведеної роботи у минулому місяці та окреслили завдання на поточний, розглянули ряд невідкладних питань .
На завершення наради голова районної ради Юрій Науменко та перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів акцентували увагу керівників на проведенні благоустрою прилеглих до адмінприміщень територій, в рамках проведення в районі щорічної акції «За чисте довкілля». Відзначили, для прикладу, активну роботу з цього питання  дирекцій Липовецької ЗОШ №2 ( директор Черепашук Д.Я.) та  Іваньківської школи І-ІІІ ст. ( директор-Степанкевич М.), які вже розпочали роботи над благоустроєм пришкільних територій.
Повернутись