Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Відбулась нарада з начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації та керівниками комунальних підприємств району

Відбулась нарада з начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації та керівниками комунальних підприємств району, яку провели Ольга Дмитрів, перший заступник голови райдержадміністрації та Руслан Танасюк, заступник голови районної ради. Керівники доповіли про стан справ у галузях та окреслили план заходів на наступний тиждень.
На нараді керівники району відзначили роботу районної ветеранської організації та привітали із 70-річчям голову ради Миколу Шишківського. У свій час Микола Макарович під час проходження строкової військової служби виконував свій військовий обов'язок у Сірії, за що має нагороди. Після демобілізації  працював водієм пасажирських перевезень у Липовецькому АТП. Десяток років перебуває на заслуженому відпочинку, але активного у громадських справах чоловіка ветерани міста помітили і обрали  своїм ватажком.  Більше того, понад рік  назад на районній звітно-виборній конференції ветерани району обрали його головою. Зараз Микола Макарович обіймає дві громадські посади, дбає про соціальний захист ветеранів Збройних Сил, другої світової війни та праці. Сьогодні у присутності начальників управлінь та відділів райдержадміністрації його привітали із ювілеєм керівники району, побажали здоров'я, невичерпної енергії та життєвих гараздів.

Повернутись