Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Відбулось засідання Координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення району

Фото Олексій Лебідя.

У залі засідань районної ради відбулось засідання Координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення району. У засіданні  взяли участь заступник голови районної ради Руслан Танасюк, заступник голови райдержадміністрації Олег Фурманюк, начальник Липовецького відділення Фонду Олександр Козачишин, заступник начальника управління виконавчої дирекції ФСС у Вінницькій областіСвітлана Гончарук  , керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, підприємств комунальної власності.
Як зазначила у своєму виступі представник Вінницького обласного Фонду соціального страхування від нещасних випадків Світлана Гончарук   , робота Фонду в основному була спрямована на 
попередження травматизму та соціальний захист потерпілих від нещасних випадків на виробництві  . Середній розмір виплат на 1 потерпілого у 2016 році склав 1537 грн., що більше від минулорічного показника. Також Фондом здійснено виплати на соціально - медичні послуги  на суму , що перевищує 13 млн. грн.. На жаль, у минулому році по Вінницькій області зареєстровано 206 нещасних випадків із яких 27, пов"язані із смертністю. Усім потерпілим та родинам померлих забезпечено соціальні виплати. Вона висловила надію, що із злиттям Фондів робота в цьому напрямку значно поліпшиться.
Підсумки роботи Липовецького відділення Фонду соціального страхування від нещасних випадків підвів його начальник Олександр Козаченко. Він зазначив, що Фонд утворений у квітні 2001 року і з того часу всі витрати по виплатах, пов"язаних із нещасними випадками , професійними захворюваннями Фонд перебрав на себе.Сьогодні він надає понад 30 видів різних соціальних послуг, основними його завданнями є профілактика нещасних випадків на виробництві, відновлення здоров"я та працездатності потерпілих, соціальні виплати.
Із аналізом щодо стану виробничого травматизму в районі та профілактичні заходи щодо його попередження виступив Руслан Сотніков , страховий експерт з охорони праці виконавчої дирекції ФСС.На питаннях організації охорони праці у правлінні агропромисловог розвитку райдержадміністрації зупинився Володимир Артеменко, головний спеціаліст управління.
Про попередження нещасних випадків , пов"язаних із використанням газу в побуті інформувала Валентина Бичкова, начальник управління праці та соціального захисту населення Липовецької райдержадміністрації. На питання, що цікавили учасників наради , відповіли доповідачі.

Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.

 

Повернутись