Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Відбулась нарада

21 січня голова районної ради Юрій Науменко та перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів  провели  оперативну нараду з начальниками управлінь, відділів , керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та комунальних підприємств районної ради. 
На початку наради було обговорено низку важливих питань щодо благоустрою доріг району, розчищення від снігу та підготовки до весняного періоду. Присутні заслухали керівників медичної галузі щодо обслуговування мешканців району та надання їм першої невідкладної допомоги, інших медичних послуг. Про проведення виїзних нарад із планів розвитку територіальних громад району Липовецької та Турбівської зон, доповіла начальник управління економіки Галина Поєдинок.
Разом з тим, на нараді йшлося і про виконання дохідної частини бюджету, дотримання трудової і виконавської дисципліни, виконання завдань і протокольних доручень. Окрім того, 
обговорено  завдання райдержадміністрації щодо вирішення актуальних питань життєдіяльності району на поточний тиждень. Керівники структурних підрозділів коротко доповіли про поточний стан справ та окреслили ряд пріоритетних завдань на найближчий період. На обговорення виносились проблемні питання кожного комунального закладу районної ради. 
За підсумками наради перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів  дала ряд доручень для вирішення порушених питань.Після розгляду питань керівники запросили усіх до участі в урочистостях з нагоди Дня Соборності України, що проходили у районному центрі на центральній площі біля Пам"ятного знаку Героям Небесної сотні та загиблим учасникам АТО.
Повернутись