Відбулась позачергова, 31 сесія районної ради

Відбулась позачергова, 31 сесія районної ради 7 скликання, в якій взяли участь 21 депутат.  Заплановане питання щодо внесення змін до рішення 27 сесії районної ради 7 скликання від 21 грудня 2018 року №421 "Про районний бюджет на 2019 рік" (зі змінами). Питання попередньо було обговорене на засіданні постійної комісії з бюджету. Депутати  заслухали інформацію начальника фінансового управління Людмили Заєць стосовно змін. Відповідно, змінено дохідну частину бюджету на 1972000,00 грн. та збільшено видаткову частину загального фонду районного бюджету за головними розпорядниками.

Рішення з даного питання  прийнято відповідно до чинного законодавства.
В порядку інформаційного повідомлення депутати заслухали повідомлення депутата районної ради, начальника Липовецького районного управління Головного управління держпродспоживслужби у Вінницькій області Сергія В"юника щодо харчування дітей в дошкільних та шкільних навчальних закладах.