Відбулась позачергова 33 сесія районної ради

Відбулась 33, позачергова, сесія районної ради 7 скликання, в роботі якої взяли участь 25 депутатів. Відкрив пленарне засідання голова районної ради Юрій Науменко. За традицією, він привітав з Днем народження депутатів та керівників підприємств.

Голова представив щойно призначеного начальника Липовецького відділення поліції Володимира Гавриша, який повідомив про завдання, які ставить перед особовим складом і над якими спільно будуть працювати.

За пропозицією голови районної ради присутні в залі хвилиною мовчання вшанували пам'ять полеглих за волю і незалежність України.

Депутати проголосували за порядок денний сесії районної ради і перейшли до розгляду питань.

Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2019 рік інформувала Людмила Заєць – начальник фінансового управління райдержадміністрації.

Районну Програму організації відзначення державних, професійних свят, відомих громадян району, ювілейних дат державних службовців та працівників органів місцевого самоврядування, вшанування трудових колективів та їх працівників, знаменних та пам’ятних дат Липовеччини на 2020-2021 роки.

представив Олександр Скоцький – керівник апарату райдержадміністрації.

Депутати внесли зміни до рішення 10 сесії районної ради 7 скликання від 23 грудня 2016 року №148 "Про Програму забезпечення діяльності комунального підприємства "Районний трудовий архів" на 2017-2021 роки" (зі змінами), рішення 7 сесії районної ради 7 скликання від 17 серпня 2016 року № 94 "Про Районну програму щодо надання допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які отримують програмний гемодіаліз, на 2016 – 2020 роки", рішення 29 сесії районної ради 7 скликання від 23 липня 2019року №468 "Про програму матеріально-технічного забезпечення щодо створення територіального центру комплектування та соціальної підтримки на базі Липовецького РВК на 2019 -2020 роки". Також взяли за основу запропонований проект рішення Про надання згоди на поселення та подальше проживання у Росошанському відділенні постійного перебування одиноких непрацездатних громадян комунальної установи "Територіальний центр соціального обслуговування(надання соціальних послуг) Липовецького району" громадянина О., з якого інформувала Катерина Мельничук – директор комунальної установи "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Липовецького району".

Активне обговорення серед депутатів викликало питання Про затвердження фінансового плану на 2019 рік зі змінами та звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства "Липовецька центральна районна лікарня" Липовецької районної ради Вінницької області за 2019 рік, з якого інформував Олександр Дмитрук – головний лікар комунального некомерційного підприємства "Липовецька центральна районна лікарня" Липовецької районної ради Вінницької області. В його обговоренні взяли участь депутати Василь Кучер, Анатолій Грищук, Леонід Балацький, голова депутатської комісії Петро Прокопчук. Стурбованість з цього питання була викликана наказом головного лікаря щодо зміни істотних умов праці у підприємстві. Роз"яснення з цього приводу надав заступник голови районної ради, член обласної госпітальної ради Руслан Танасюк.

Депутати затвердили договори оренди частини приміщення нерухомого майна комунального некомерційного підприємства "Липовецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Липовецької районної ради Вінницької області, додаткову угоду до договору оренди частини приміщення нерухомого майна комунального некомерційного підприємства "Липовецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Липовецької районної ради Вінницької області та договори оренди частин приміщення комунального підприємства "Липовецька дирекція кіновідеомережі".

Про призначення директора комунальної установи "Центр фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти Липовецького району" інформував заступник голови районної ради Руслан Танасюк. Депутати привітали Пастух Галину Анатоліївну із призначенням на конкурсній основі на посаду директора КУ "Центр фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти Липовецького району ".

У зв'язку із ліквідацією управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, змінено балансоутримувача об'єкта нерухомого майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад району.

Ним став КЗ "Липовецький Центр соціальних служб для дітей, сім"ї та молоді".

Про розпорядження голови районної ради, прийняті в міжсесійний період, інформувала Коцюбняк Алла Йосипівна – начальник відділу юридичної, кадрової роботи та питань комунальної власності виконавчого апарату районної ради.

Також депутати затвердили проекти землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту с. Брицьке та с. Конюшівка Брицької сільської ради Липовецького району Вінницької області.

В роботі сесії взяли участь 25 депутатів із 34 обраних. Питання розглядались попередньо на засіданнях постійних комісій, Президії районної ради. Рішення із розглянутих питань були прийняті відповідно до чинного законодавства.