Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Відбулась позачергова 9 сесія районної ради

У дев'ятій, позачерговій сесії районної ради 7 скликання, взяли участь 21 депутат районної ради. Голова районної ради Юрій Науменко відкрив сесію. Після звучання Гімну України, депутати приступили до роботи. Обрали секретаріат сесії у складі Галини Канарської, Петра Прокопчука, Наталки Мусієнко.

Голова зачитав питання, внесені до порядку денного сесії:

Про внесення змін до рішення 3 сесії районної ради 7 скликання від 23 грудня 2015 року №40 "Про районний бюджет на 2016 рік" (із змінами).

Про розпорядження голови райдержадміністрації.

Про розпорядження "Про відпустку".

З першого та другого питань порядку денного доповіла начальник фінансового управління Людмила Заєць. Вона зазначила, що відповідно до чинного законодавства, враховуючи клопотання райдержадміністрації, висновок постійної комісії з бюджетних питань, проектами рішень передбачено збільшення дохідної частини загального фонду районного бюджету на 909.3 тис.грн. з доходів, що сплачуються податковими агентами із доходів інших, ніж заробітна плата та збільшення видаткової частини бюджету на 909.3 тис. грн. Видатки розподілено на медицину, освіту, культуру, соціальний захист, агропромисловий розвиток. Зміни відбулися за рахунок субвенцій сільських бюджетів.

Начальник фінуправління запросила депутатів до участі у процедурі формування бюджету на наступний, 2017 рік, для того, щоб всім зрозуміло було звідки і як надходять кошти і на що планується їх використання.

Секретаріат працював над підрахунком голосів поіменного голосування депутатів.

З третього питання по розпорядженню голови районної ради "Про відпустку" доповіла Алла Коцюбняк, начальник відділу юридичної та кадрової роботи, питань комунальної власності.

Питання порядку денного розглянуті оперативно, із них прийняті відповідні рішення.

Голова ради запросив усіх присутніх в залі на урочистості з нагоди Дня Збройних Сил України, що відбудуться у вівторок 06.12.2016 в районному будинку культури о 12 год. дня та з нагоди Дня місцевого самоврядування, які відбудуться у середу 7 грудня о 10 годині.

Повернутись