ВІДБУЛАСЬ ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ ЛИПОВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

На порядку денному 36 позачергової сесії районної ради 7 скликання розглянуто та позитивно вирішено 24 питання.
Участь у сесійному засіданні взяв голова райдержадміністрації Тарас Олексюк, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації ,комунальних підприємств ради.
Перед відкриттям сесійного засідання, голова районної ради Юрій НАУМЕНКО привітав депутатів –Олександра Ковбасюка, Валерія Кравчука, Сергія В'юника, Юрія Босюка, Василя Кучера, Анатолія Шунду, Олександра Хацьолу, Леоніда Балацького, Ігора Ревацького, які відсвяткували День народження в міжсесійний період.
До слова попросився голова райдержадміністрації і повідомив присутніх про придбання за кошти місцевого бюджету приставки до рентгенапарату, що значно поліпшить обслуговування хворих, зокрема, дасть змогу зразу ж отримати результат , роздрукований на аркуші паперу. Медичне обладнання коштує понад 500 тис. гривень.
Після Гімну України депутати обрали секоретаріат сесії у складі Леоніда Балацького , Галини Канарської та Сергія Огородника і затвердили порядок денний сесії, першим в порядку денному озвучили питання про програму «Педагогічна премія» на 2020-2023 роки. З даного питання інформувала начальник відділу освіти Інна Косач. Депутати також дали згоду на списання аварійних приміщень у Вахнівській та Зозівській школах, внесли внутрішні зміни до двох районних соціальних програм.
Начальник фінансового управління райдержадміністрації озвучила ряд змін до районного бюджету на 2020 рік та розпорядження голови райдержадміністрації , прийняті в міжсесійний період. Депутати затвердили договори оренди частини приміщення колишнього уравління агропромислового розвитку. Одностайно проголосували за ряд медичних питань, зокрема, за фінансові плани на 2020 рік обох комунальних неприбуткових підприємств та виконання їх у 2 кварталі цього року , Стратегічний план розвитку КНП «Липовецька ЦРЛ» на 2020 -2022 р.р. ,а також нову редакцію Статуту КНП « Липовецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги».
Підтримали питання переукладення контракту із директором КП «Липовецька дирекція кіновідеомережі». В зв»язку із підвищенням мінімальної заробітної плати, внесли зміни до рішення 32 сесії районної ради 7 скликання, погодили проекти землеустрою щодо встановлення меж адміністративно-територіальних утворень сіл Шендерівка, Мала Біла, Нове Білянської сільради та сіл Хороша, Теклинівка, Скитка Скитківської сільської ради. В роботі сесії взяли участь 19 депутатів, усі питання порядку денного підтримали одноголосно. З розглянутих питань рішення прийнято відповідно до чинного законодавства.