Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Відбулась позачергова сесія обласної ради

   

     18 липня , о 10 годині у приміщенні обласної ради відбулась позачергова 23 сесія обласної ради  на засіданні якої розглянуто низку питань внесених до порядку денного. Зокрема, відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про запобігання корупції» рішенням обласної Ради утворено комісію з оцінки корупційних ризиків в обласній Раді та підготовки Антикорупційної програми Вінницької обласної Ради на 2017-2020 роки.

Згідно із затвердженим положенням про комісію та підготовки Антикорупційної програми, комісія є постійно діючим колегіальним органом, що проводить свою діяльність на громадських засадах.

В ході пленарного засідання депутати затвердили низку кадрових питань. Зокрема, погодили проект рішення щодо переукладання контракту із головним лікарем спеціалізованого санаторію для дорослих «Северинівка» Володимиром Малащуком, підтримали проект рішення про переукладення контракту з головним лікарем комунального закладу «Козятинська обласна туберкульозна лікарня» Володимиром Купчиком .

43 депутати проголосували за проект рішення щодо звільнення з посади головного лікаря Вінницького обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру Сергія Чернишука, у зв’язку із закінченням строку дії контракту.    

    Питання щодо директора комунального закладу «Вінницька обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з хокею на траві «Олімпія» зняли з порядку денного.

Депутати розглянули ряд інших питань. Зокрема, звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо ринку землі.

    Підтримано «Звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Верховної Ради, Кабінету Міністрів України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

    У зверненні депутати підняли питання щодо скасування Постанови НКРЕКП від 22 жовтня 2004 року №1030 «Про Порядок диференціювання за годинами доби тарифів на електроенергію, яка використовується для зовнішнього освітлення населених пунктів».

    Також депутати проголосували за надання земельної ділянки площею 9,8 га Шаргородському чоловічому монастирю  Української православної церкви в постійне користування.53-ма голосами підтримали  депутати звернення до Голови Верховної Ради України Андрія Парубія щодо зняття депутатської недоторканості з народних депутатів України. Також 46 депутатів  підтримали звернення до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо внесення змін до Кодексу про адміністративні правопорушення щодо збільшення розмірів штрафів за порушення вимог законодавства про відходи.

    Наприкінці сесійного засідання депутати підтримали звернення до Верховної Ради України щодо надання можливості ОСББ отримувати на безповоротній основі фінансову допомогу, внесення змін до Комплексної обороно-правоохоронної програми Вінницької області на 2016-2020 роки «Безпечна Вінниччина – взаємна відповідальність влади та громад», звернення до Міністерства охорони здоров’я України щодо забезпечення Вінницької області імунобіологічними препаратами.

   В роботі сесії обласної ради взяли участь голова районної ради Юрій Науменко та перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів.

 

 

 

 

 

 

 

 

Повернутись