Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Відбулась робоча нарада керівників підриємств та установ району

За участі першого заступника голови райдержадміністрації Ольги Дмитрів та голови районної ради Юрія Науменка відбулась робоча нарада керівників підриємств та установ району. Насамперед, керівники привітали із 55-річчям керівника Липовецьких ЕМ, депутата районної ради, голову постійної комісії з комунального господарства Олександра Івановича Козачишина. Грамотою районної ради та райдержадміністрації відзначено його сумлінну багаторічну працю та активну участь у соціально-економічному розвитку району.

Далі, кожен із керівників інформував про пророблену роботу у  звітному періоді ( жовтень м-ць) , акцентував увагу на проблемах, чи питаннях, які необхідно вирішити протягом найближчого часу. Зокрема, начальник управління праці та соціального захисту населення Валентина Бичкова зупинилась на питаннях роботи із новою програмою нарахування субсидій та нарахувань соціальних допомог пільговим категоріям населення. Директор  центру  соціальних служб для дітей,сім"ї та молоді Ірина Герасимчук доповіла про роботу центру щодо проведення різних соціальних акцій , що стосуються торгівлі людьми, планування бюджету у прийомних сім"ях, булінгу і т. і.

Спільно окреслили завдання на наступний місяць. Окремі керівники отримали протокольні доручення щодо виконання завдань.

На нараді представлено нового керівника Липовецької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості Віталія Васильовича Руденка.

Повернутись