Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Відбулась робоча нарада керівників

Завершується бюджетний 2018 рік. Голова районної ради Юрій Науменко та перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів зустрілися з керівниками державних установ, підприємств та установ комунальної власності аби обговорити основні питання, які неообхідно завершити в цьому році та які потребують підтримки і втручання у їх вирішення.

На початку наради перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів підкреслила особливо важливе значення Надзвичайного об’єднавчого Собору Православних Церков і висловила щиру подяку всім учасникам з Липовеччини, які  добровільно його підтримали  і взяли участь у заході.

Керівники заслухали інформацію про ситуацію в галузях охорони здоров’я, освіти, аграрного сектору, зайнятості населення та надали доручення керівникам структурних підрозділів РДА.

Начальник відділу освіти Інна Косач під час апаратної наради розповіла присутнім про ключові напрямки розвитку освітньої галузі району.

Заслухавши інформацію, керівники відзначили  позитивні результати реформування початкової школи, роповіли про роботу інклюзивного центру, який нещодавно відвідали у Липовецькій ЗОШ №1.

Начальник  фінансового управління райдержадміністрації Людмила Заєць розповіла про виконання  районного та міцевих бюджетів, начальник Липовецького відділення держказначейства Лариса Ревацька про завершення бюджетного року,використання коштів, зокрема. субвенції з державного бюджету розпорядниками коштів, виплату заробітної плати за другу половину грудня.

Головні лікарі Липовецької ЦРЛ та КУ "ЦПМСД" Олександр Дмитрук та Василь Бондар інформували про ситуацію в галузі медицини, зокрема щодо рівня захворюваності населення на кір та ГРВІ .Стосовно ГРВІ, показник захворюваності населення у Вінницькій області на 21% нижчий епідеміологічного порогу, також в районі жодного вірусу грипу   не зареєстровано.

Під час наради директор Центру соціальних служб для дітей, сім"Ї та молоді Ірина Герасимчук та начальник служби в справах дітей Вікторія Іванюк зосередили свою увагу на організаційній роботі, пов'язаній із новорічними та Різдвяними святами для дітей пільгових категорій, а начальник відділу культури та туризму Геннадій Терлецький озвучив план заходів у районі.

По завершенні наради керівники запросли усіх на запалення новорічної ялинки, що відбудеться 19 грудня на Молодіжній площі о 12год. дня.
Повернутись