Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Відбулась семінар-нарада із посадовими особами місцевого самоврядування

Фото Олексій Лебідя.

Відбулась семінар-нарада із посадовими особами місцевого самоврядування, працівниками кадрових служб підприємств та установ району. Нарада відбулась за участі першого заступника голови райдержадміністрації Ольги Дмитрів та заступника голови районної ради Руслана Танасюка. З планом проведення семінар-наради присутніх ознайомив Руслан Танасюк, заступник голови районної ради.

Керівники привітали військового комісара Віктора Чубу з Днем народження.

З питанням щодо ведення військового обліку призовників та військовозобов"язаних, пов"язаними із змінами в законодавстві, ознайомив присутніх військовий комісар Віктор Чуба. Окремо комісар зупинився на основних положеннях постанови  КМУ №921 від 07.12.2016." Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних", з прийняттям якої втратили чинність ряд законодавчих актів та інструкцій, що діяли. Особливу увагу присутніх він звернув на питаннях призначення відповідальних за ведення військового обліку, питаннях оплати їх праці,видачі посвідчень про приписку, військовий квиток, категоріях чоловіків, які підлягають взяттю на військовий облік,оформлення карток первинного обліку та ряді інших не менш важливих питань.
Пожвавлення в залі викликало обговорення питання про компенсацію пільгового проїзду, з якого інформувала начальник управління праці та соціального захисту населення Валентина Бичкова. Оплату проїзду пільгових категорій населення держава переклала на місцеві бюджети, в зв"язку із цим до районного бюджету органи місцевого самоврядування мають направити субвенції, лише тоді проїзд пільговиків, відповідно до укладених із перевізниками договорів, буде здійснюватись безкоштовно.
Про забезпечення виконання рішень Уряду щодо підвищення мінімальної заробітної плати з 1 січня 2017 року доповіла Світлана Устіч, начальник відділу з питань праці та соціально-трудових відносин УПСЗН райдержадміністрації. Вона повідомила, що з 1 січня 2017 року прожитковий мінімум для працездатних осіб становитиме 1600 грн., місячна мінімальна заробітна плата -3200 грн., у погодинному розмірі-19.34 грн. Детально  роз"яснила як це буде відбуватися у окремих галузях бюджетної сфери відповідно до Постанови КМУ від 28.12.2016  №1037.Для учасників семінару управління праці підготувало для використання в роботі роз"яснення Мінсоцполітики з питань оплати праці.
На питанні організації проведення у територіальних громадах зборів-сходів громадян  зупинився заступник голови районної ради Руслан Танасюк. Він закликав відповідально віднестись до цього питання  і залучити до проведення зборів громадян депутатів місцевих рад, максимально використати всі можливості аби забезпечити прозорість звіту про використання бюджету у минулому році та виконання стратегії територіального розвитку.
Перед учасниками виступила начальник Липовецького бюро правової допомоги  Оксана Комісаренко і зупинилась на питаннях роботи новоствореного Липовецького бюро Козятинського місцевого Центру надання безоплатної вторинної допомоги. Вона повідомила адреси Липовецької та Турбівської приймалень, у яких  приймають громадян фахівці: у м. Липовець-по вул. Некрасова, 4, у смт. Турбів- по вул. Миру 113.
Підсумки семінару підвела перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів.
Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.
Повернутись