Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Відбулась сесія районної ради

Фото Олексій Лебідя.

Відбулася чергова 10 сесія районної ради 7 скликання . Перед її відкриттям до зали зайшли волонтери Липовецької ЗОШ 1-3 ст. і провели благодійну акцію із збору коштів на лікування нашого липівчанина Олександра Гидзули. Всі депутати та переважна більшість запрошених долучилися до доброї справи, зробивши свій внесок. Після підрахунку зібраних коштів , заступник директора Світлана Олексієнко оголосила результат- понад 3 тисячі  гривень і подякувала усім.

Далі голова районної ради Юрій Науменко запропонував депутатам вшанувати  пам"ять про полеглих під час бойових дій на Світлодарській дузі протягом останніх днів, наших земляків - липівчан та всіх полеглих за єдність і цілісність української держави хвилиною мовчання  .
За  дорученням обласних керівників , голова вручив Грамоти голови обласної ради та облдержадміністрації   Юрію Босюку та Ігорю Ревацькому, депутатам районної ради, за активну громадську діяльність та з нагоди Дня місцевого самоврядування. За  традицією, що склалась в районній раді, привітав Юрій Науменко депутатів - іменинників у міжсесійний період  і сьогоднішню імениннницю, депутата районної ради Наталію Мусієнко, вручив їй грамоту та подарував квіти. Побажав усім миру, добра , доброго здоров"я та життєвих гараздів. 
Після відкриття головою пленарного засідання , секретаріат у складі Віктора Степанка, Сергія Огородника, Олександра Ковбасюка , зайняв свої місця і депутати приступили до розгляду питань порядку денного. Попередньо на засіданнях постійних комісій та Президії районної ради було розглянуто 37 питань порядку денного. На сесії активну участь у їх обговоренні взяли депутат Петро Прокопчук, Росошанський сільський голова Володимир Сличук, головний лікар КЗ Василь Бондар. 
При розгляді останнього питання  "Різне", депутати заслухали інформацію начальника відділу освіти Інни Косач стосовно виділених лімітів на опалення загальноосвітніх шкіл району. Як вихід із ситуації вона  запропонувала створити на місцях у територіальних громадах комісії за участі депутатів сільрад, голів батьківських комітетів, керівників підприємств та представників місцевої влади для вивчення реальної ситуації . 
Всі питання порядку денного були  детально  вивчені тому депутати оперативно їх розглянули  і прийняли відповідні  рішення .  
До слова із оголошенням запросили Світлану Ошовську, представника ощадбанку, яка доповіла сесії, що попереднє побажання депутатів районної ради виконане і у центрі міста буде встановлено ще один банкомат для зручності клієнтів . Керівник подякувала усім за підтримку державної програми "Теплий дім" і повідомила, що у наступному 2017 році програма  буде продовжувати діяти, надала інформацію про варіанти сплати комунальних платежів  клієнтами банку та населенням і про різновиди надання банківською установою послуг . 
Голова постійної комісії Петро Прокопчук від імені Зозівської територіальної громади висловив щиру вдячність керівництву району за оперативне вирішення питання щодо забезпечення житлом учасника бойових дій в АТО, який втратив функціональні можливості нижньої кінцівки, зозівчанина Олександра Гудзя. 
Сесія завершила свою роботу за дві години. В її роботі взяли участь 24 депутати із 34 обраних.

Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.

Повернутись