Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Відбулась виробнича нарада керівників підприємств та установ

Відбулась виробнича нарада керівників підприємств та установ , яку провели керівники району Ольга Дмитрів та Юрій Науменко. Начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники комунальних закладів та установ, підприємств доповіли як завершили їх колективи перший місяць нового року та поділилися планами на лютий місяць. Зокрема, КП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" вступило в перший етап реформування . В даний час проходить реорганізація підприємства в некомерційне.В січні підприємством освоєно 53 тис. грн.на реалізацію програми "Безкоштовні ліки". Дещо зазнала змін і казначейська справа в районі, оскільки додалось ще 27 клієнтів , мережа значно розширилась. Всі нові рахунки вже відкрито. Попереду етап переходу на звітність в електронному варіанті і 1 квартал поточного року розрахований на відкриття особистих електронних кабінетів. До 1 квітня всі підготовчі роботи мають бути виконані.

Як доповів Олександр  Козачишин, директор Липовецьких ЕМ, великі реформи очікують і енергетиків . Зокрема, вже створено нове підприємство, що займатиметься виключно проплатами за електроенергію. У районі на сьогодні понад 19 тисяч споживачів електроенергії. Начальник Липовецького відділення податкової служби Юрій Данільцев нагадав усім щодо заповнення та подання декларацій. Галина Поєдинок , начальник управління економіки ,зупинилась на питаннях розвитку територіальних громад шляхом участі у конкурсах. В лютому стартуватиме 15 обласний конкурс проектів розвитку територіальних  громад. 5 проектів відібрано у Фонді регіонального розвитку . Управлінням праці та соціального захисту населення розпочато прийом документів на оформлення субсидій на тверде паливо. Проведено перемовини з перевізниками району щодо переходу фінансування пільгових перевезень на бюджети органів місцевого самоврядування. Начальник філії "Липовецьрайавтодор" зауважив, що з 1 січня пройшов розподіл доріг на дороги місцевого та державного значення.Начальник фінансового управління зазначила, що субвенції на ремонт та їх будівництво будуть виділятись за наявності проектно-кошторисних документацій.

Районним військоматом розпочато роботу з весняного призову юнаків на строкову військову службу.Відділ культури та туризму за підсумками роботи у минулому році вийшов на друге місце серед інших районів області. В даний час працює над переведенням районної центральної бібліотеки в нове приміщення та участі у системі PROZORRO стосовно реконструкції районного стадіону, на що з держбюджету виділено півмільйона коштів. Керівники соціальних служб району з колективами працюють над вирішенням соціальних питань у багатодітних , прийомних сім"ях , беруть участь у засіданнях опікунських рад , що працюють при  виконавчих комітетах сільрад та вирішують ряд питань щодо надання послуг пільговим категоріям сімей. Служба з надзвичайних ситуацій району працювала над планом основних заходів з цивільного захисту населення на 2018 рік, який довела спеціалізованим службам району. На засіданні районної комісії з ТЕБ та НС  затверджено також план заходів по льодоходу. Відділ архітектури та містобудування працює над розробленням та уточненням генеральних планів 7 територіальних громад району. Підвела підсумок наради Ольга Дмитрів, перший заступник голови райдержадміністрації.

Повернутись