Відбулась звітно-виборна конференція

Відбулась звітно-виборна конференція ВФСТ "Колос", в роботі якої взяли участь близько 30 делегатів.
Перед початком заходу голова СТ "Колос" Микола Любченко підвів підсумки спортивних ігор у 2019 році. Відповідно, першість у 2019 році серед команд району здобули команди Росошанської, Козинецької та Зозівської територіальних громад. Спортивні кубки та грамоти переможцям вручали голова районної ради Юрій Науменко, голова СТ "Колос" Микола Любченко.

Роботу звітно-виборної коференції розпочали із Гімну України. Обрали Президію та Секретаріат. До звіту запросили Миколу Любченка. Доповідь його цікава, змістовна, насичена радісними подіями, спортивними перемогами та здобутками спортивних колективів району.
Вже понад десяток літ очолює районне спортивне товариство Микола Іванович, завдяки його щоденній сумлінній праці спорт у нашій районній територіальній громаді процвітає. За ці роки зміцнено і матеріальну базу. Зокрема, придбано чимало спортивного обладнання, спортивних снарядів, проведено капітальний ремонт стадіону, встановлено кілька майданчиків із штучним покриттям. Все це завдяки злагодженій співпраці із районною владою та екс-депутатом Русланом Демчаком. Та й різновиди спортивних гуртків у Липовецькій ДЮСШ зросли, підіьрано сильний тренерський склад-звідси і позитивні результати.
Більшістю голосів Миколу Івановича обрано головою спортивного товариства на наступну каденцію. Керівники та всі присутні привітали голову із обранням.

В роботі звітно - виборної конференції взяли участь Руслан Танасюк-заступник голови районної ради , Олег Фурманюк-заступник голови райдержадміністрації та представник обласної ВФСТ "Колос".

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.