Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

ВІДБУЛАСЬ ЧЕРГОВА 5 СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ

Завантажити поіменне голосування

В роботі 5 сесії районної ради 7 скликання із 34 депутатів районної ради взяли участь 25 та 18 запрошених керівників підприємств та установ району. Розглянули та обговорили 18 питань, що вносились на порядок денний сесії.

Відповідно до п.5 частини 1 ст. 43, частини 13 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» внесено зміни та доповнення до рішення 2 сесії районної ради 7 скликання №7 «Про регламент районної ради 7 скликання».

Прийнято ряд Програм, зокрема – реформування і розвитку житлово-комунального господарства району на 2016-2020 роки Комплексну програму реформування системи надання адміністративних послуг у районі на 2016-2017 роки, профілактики та боротьби із захворюваннями на сказ, з розвитку культури та духовного відродження, надання безоплатної правової допомоги населенню району, організації харчування учнів загальноосвітніх шкіл, Програму із використання коштів на освоєння земель для сільськогосподарських та лісогосподарських потреб. Внесено зміни до рішення 37 сесії районної ради 6 скликання №460 від 27 травня 2015 року «Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок» Після детального обговорення питання депутати вирішили надати згоду на прийняття до спільної власності територіальних громад району цілісного майнового комплексу Липовецької центральної районної лікарні. При обговоренні питання, депутат районної ради Василь Кучер вніс конкретну пропозицію щодо надання допомоги ЦРЛ сільгосппідприємствами району в облаштуванні лікарняних палат, пропозиція знайшла підтримку в залі засідань. З фінансових питань-затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2015 рік, про розпорядження голови райдержадміністрації, про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік - доповіла Людмила Заєць, начальник фінансового управління райдержадміністрації.

Внесено також зміни до рішення 20 сесії районної ради 6 скликання від 08.11.2012 №224 «Про затвердження Стратегії розвитку Липовецького району на період до 2020 року» з урахуванням змін.

Прийнято рішення про звільнення громадян від плати за надання соціальних послуг комунальною установою Територіальний центр соціального обслуговування, з якого інформувала директор центру Катерина Мельничук.

На пропозицію директора КП «Липовецька дирекція кіновідеомережі» Лесі Шиманської затверджено договори оренди приміщень підприємства. Депутати прийняли також рішення про виключення з облікових даних селища Тельмана Скитківської сільської ради. У «Різному» обговорили питання про передачу майна, що є об'єктом спільної власності територіальних громад району до комунальної власності Щасливської територіальної громади. Активно обговорювалось питання затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок ТзОВ «Граніт». Присутні в залі мешканці с. Вахнівка висловлювали свої необґрунтовані претензії до Вахнівської сільської ради, щодо перегляду виділення земельних ділянок. Голова ради надав слово голові територіальної громади Ганні Нагорній та орендареві земельної ділянки Андрію Грабенко, після вияснення ситуації, прийняли відповідне рішення. В роботі сесії взяла участь депутат обласної Ради Тетяна Редько.

Повернутись