Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Відбулася 18 сесія районної ради 7 скликання

Відбулася 18 сесія районної ради 7 скликання. Питання, винесені на пленарне засідання, попередньо були розглянуті на засіданнях постійних комісій, Президії районної ради. У сесії взяли участь 20 депутатів районної ради. Перед початком засідання голова районної ради за традицією привітав депутатів, які відзначили свій день народження у міжсесійний період Сергія Петренка та Ігоря Ревацького. Пролунав Гімн України. Депутати обрали секретаріат у складі Наталії Мусієнко, Анатолія Грищука, Сергія Огородника і сесія районної ради розпочала роботу. Депутати проголосували, щоб відповідно до рекомендації постійної комісії з питань регулювання земельних ресурсів, реформування земельних відносин, охорони природи та з питань агропромислового комплексу, до порядку денного сесії не включати питання щодо затвердження технічної документації із грошової оцінки землі ТОВ "Граніт-3". Затвердили порядок денний.


Із бюджетних питань присутнім доповіла начальник фінансового управління Людмила Заєць. Вона зазначила, що план щодо власних надходжень виконано на 107%. Перевиконання становить 672 тис. грн., окрім того, до районного бюджету завдяки сприянню народного депутата, надійшли ще додатково кошти в сумі 1 млн. грн. у вигляді субвенції. Ці кошти передбачено на капітальний ремонт котельні та системи опалювання Зозівської ЗОШ та на капітальний ремонт з облаштуванням внутрішніх вбиралень Липовецької ЗОШ №2. У зв"язку із змінами в бюджетному законодавстві , ряд державних видатків перекладено на місцеві бюджети. Видаткову частину районного  бюджету  виконано на 95, 6 % до річного плану ( при плані  272 млн. грн. - виконання становить 264,3 млн.грн.). Депутати затвердили запропонований звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року, внесли зміни до рішення 10 сесії районної ради 7 скликання від 23 грудня 2016 року № 138 "Про районний бюджет на 2017 рік" (із змінами)
та до рішення 7 сесії районної ради 7 скликання від 17 серпня 2016 року №91 "Про районну Програму супроводження бюджетного процесу на 2016-2018 роки" (зі змінами), а також затвердили  розпорядження голови райдержадміністрації, прийняті в міжсесійний період.


Одноголосно прийняли  районну Програму забезпечення виконання Липовецькою районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2017-2018 роки, яку запропонувала Людмила Заєць.
З питання щодо внесення змін до рішення 5 сесії 7 скликання від 25 березня 2016 року  №61 "Про  Комплексну програму реформування системи надання адміністративних послуг у Липовецькому районі на 2016-2017 роки" (зі змінами)
інформувала Поєдинок Галина Анатоліївна – начальник управління економіки райдержадміністрації. У 2017 році закінчується термін дії вказаної Програми, у зв"язку з чим виникла потреба в уточненні переліку заходів та обсягів їх фінансування.


Бичкова Валентина Валентинівна – начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації , зупинилась на доповненнях, продиктованих часом, до рішення 10 сесії районної ради 7 скликання від 23 грудня 2016 року № 134 "Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Липовецького району за 2016 рік та затвердження Програми економічного і соціального розвитку Липовецького району на 2017 рік".
Баліцький Роман Сергійович – директор комунального підприємства "Липовецька дирекція кіновідеомережі" інформував з питання внесення доповнень до рішення 39 сесії районної ради 6 скликання від 25 вересня 2015 року № 476 "Про Програму поліпшення кінообслуговування населення Липовецького району на 2015-2017 роки" (зі змінами).
Про внесення змін до рішення 25 сесії районної ради 6 скликання від 27 вересня 2013 року №295 "Про Комплексну програму розвитку архівної справи у Липовецькому районі на 2013-2017 роки"
доповів Роговий Олександр Іванович – начальник архівного відділу райдержадміністрації.
Про затвердження Статуту комунального закладу "Липовецький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді" Липовецької районної ради Вінницької області у новій редакції.
інформувала Герасимчук Ірина Сергіївна – директор"Липовецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді" Липовецької районної ради Вінницької області.
Про створення опорного закладу "Лукашівська загальноосвітня школа I‑III ст." Липовецької районної ради Вінницької області.
інформувала Інна Косач, начальник  відділу освіти райдержадміністрації. В обговоренні питання взяв участь голова профільної постійної комісії Петро Прокопчук.
Дужий Володимир Васильович – начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації інформував про затвердження договорів оренди частин приміщення управління агропромислового розвитку Липовецької районної державної адміністрації, що є спільною власністю територіальних громад району.
Про затвердження договору оренди автомобіля, що нещодавно переданий в зону АТО через заступника райвійськома Володимира Свящука ,
інформував Бондар Василь Михайлович – головний лікар комунального закладу "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Липовецької районної ради Вінницької області.
Мельничук Катерина Андріївна – директор комунальної установи "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Липовецького району" доповіла щодо звільнення громадян від плати за надання соціальних послуг комунальною установою "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Липовецького району".
З питань щодо переукладення контракту з директором комунального підприємства "Липовецька дирекція кіновідеомережі",
відміни пункту 6 рішення 39 сесії районної ради 6 скликання від 25 вересня 2015 року №482 "Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок",
про внесення змін до рішення 10 сесії районної ради 7 скликання від 23 грудня 2016 року №141 "Про структуру, штатну чисельність та затвердження кошторису доходів і видатків районної ради"
інформувала Коцюбняк Алла Йосипівна – начальник відділу юридичної, кадрової роботи та питань комунальної власності виконавчого апарату районної ради.
Із питань , що стосуються земельних відносин,
доповів Олег Масліч, головний спеціаліст відділу у Липовецькому районі Міжрайонного управління у Калинівському та Липовецькому районах Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області.

Активне обговорення серед депутатів викликало питання щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається на умовах оренди Белкоту Віктору Зидоровичу для ведення фермерського господарства на території Вербівської сільської ради  Липовецького району Вінницької області. Із виступу сільського голови Петра Дишлова стало відомо, що на території сільської ради проживають 9 учасників АТО, що потребують земельних ділянок. Два роки тому громадянин Віктор Белкот пообіцяв дати відмову від цієї земельної ділянки на їх користь, але цього не зробив. Після виступу голови постійної комісії Віктора Бичкова, депутати вирішили дане питання зняти з порядку денного сесії  до вивчення.
З розглянутих питань прийнято відповідні рішення.


Після того як порядок денний сесії було вичерпано, перед присутніми виступили райвійськом Віктор Чуба з питань організації осіннього призову на територіях окремих сільрад і головний лікар первинної ланки медицини Василь Бондар, який зупинився на роз’ясненні питань реформування медицини. Голова районної ради Юрій Науменко представив присутнім виконуючого обов’язки начальника Служби Липовецького районного сектору ГУ ДСНС у Вінницькій області Олександра Вікторовича Мовчана, який до цього часу працював на посаді заступника начальника у Літині.

Повернутись