Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Відбулася 21 сесія районної ради

У позачерговій 21 сесії районної ради 7 скликання взяли участь 23 депутати. Відкрив сесію голова районної ради Юрій Науменко, привітав депутатів із Різдвом Христовим та прийдешніми святами і обранці приступили до роботи. Секретаріат, у складі Наталки Мусієнко, Ігоря Ревацького та Олександра Ковбасюка, фіксував результати голосування за проекти рішень винесені на розгляд сесії.


Одноголосно депутати проголосували за проекти рішень з питань щодо призначення виконуючого обов'язки директора комунальної установи "Липовецький районний методичний кабінет та інклюзивно-ресурсний центр закладів освіти"та призначення виконуючого обов'язки директора комунальної установи "Центр фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти Липовецького району", Про створення Липовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 ім. Липківського Липовецької районної ради Вінницької області, з яких інформував голова районної ради Юрій Науменко. Серед запрошених на сесію були присутні щойно призначені Світлана Ковальчук, Людмила Кухарчук, та Олена Молочевська в.о. обов"язки директора колегіуму ім. В.Липківського.

Про внесення змін до рішення 10 сесії районної ради 7 скликання від 23 грудня 2016 року № 162 "Про затвердження списку громадян, які постійно проживають на території, на яку поширюється юрисдикція Липовецького районного суду Вінницької області, відповідають вимогам статті 65 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", і дали згоду бути присяжними" інформував Руслан Танасюк   – заступник голови районної ради. Рішення з цього питання прийняте одноголосно, відповідно до нього, у зв`язку із поданими заявами, виведено зі складу присяжних Романа Чубатюка і введено замість вибулого Станіслава Шевчука.

Далі депутати розглянули питання про дострокове припинення повноважень депутата районної ради Юрія Босюка. Тут думки їх дещо розділились і рішення не було прийняте. В зв`язку із цим, відпала потреба розглядяти наступне питання про внесення змін до рішення 2 сесії районної ради 7 скликання від 4 грудня 2015 року №9 "Про склад постійних комісій районної ради 7 скликання" і депутати проголосували за його зняття з порядку денного.

На сесії також прийнято рішення Про внесення змін до рішення 20 сесії районної ради 7 скликання від 22 грудня 2017 року № 287 "Про безоплатну передачу майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Липовецького району у комунальну власність Росошанської сільської об’єднаної територіальної громади".

Депутати розглянули питання  Про відпустку, під час якого голова районної ради самостійно і публічно оголосив про наявність конфлікту інтересів.  (част. 1 статті 59-1 Закону України № 280 "Про місцеве самоврядування в Україні" ). За рішення проголосували 22 депутати. Питання, внесені до порядку денного позачергової 21 сесії районної ради 7 скликання були розглянуті і голова Ради закрив пленарне засідання.

Повернутись