Відбулася 37 сесія районної ради

Відбулася остання в цьому скликанні, 37 сесія районної ради. Із 34 депутатів у сесійному засіданні взяли участь 20, обрали секретаріат у складі Ігоря Ревацького , Віктора Дмитрів та Юрія Босюка.  Депутати розглянули відповідно до порядку денного 7 питань. Зокрема, Стратегію розвитку КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників", внесли зміни до районної програми "Майбутнє Липовеччини в збереженні здоров"я громадян" в частині фінансування заходів, також зміни до бюджету на 2020 рік, розглянули розпорядження голови РДА,розпорядження голови районної ради, прийняті в міжсесійний період. Переукладено контракт із директором Косаківської ЗОШ 1-2 ст. та звільнено окремих громадян від сплати за надання соціальних послуг КУ "Територіальний центр. З даних питань прийняті відповідно до чинного законодавства відповідні рішення.
Голова районної ради Юрій Науменко висловив вдячність народним обранцям за діяльність протягом 7 скликання і зазначив, що завдяки їх правильному підходу, вирішено чимало добрих нагальних  і необхідних справ. Зокрема, завершено реконструкцію стадіону, зміцнено матеріальну базу медичної галузі , освіти, вирішено ряд питань соціального захисту громадян та дітей, які залишились без батьківського піклування. Районна рада свої зусилля спрямовувала і на соціально-економічний розвиток територіальних громад Липовеччини. Голова побажав усім миру, якнайшвидшої перемоги над ворогом, добра, родинного затишку, здоров"я та успіхів у праці на благо процвітання Липовецького краю.
Голова постійної комісії із освіти , медицини, культури та роботи із молоддю Петро Прокопчук ,в свою чергу, подякував голові за вмілу організацію діяльності ради у сьомому скликанні, звернувся до депутатів з надією на продовження продуктивної та результативної діяльності в подальшому . Завершив свій виступ , під аплодисменти присутніх в залі, оптимістично-виконанням пісні Олександри Пахмутової "Команда молодості нашої".
Так, скликання вже майже завершилось, але життя продовжується, і всім нам, липовчанам, ще треба багато працювати , докласти чимало зусиль , аби рівень життя ставав із кожним роком кращим і кращим, аби діти наші та онуки жили у справді незалежній , процвітаючій європейській державі.