Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Відбулася чергова 7 сесія Липовецької районної ради 7 скликання

Завантажити поіменне голосування

Відбулася чергова 7 сесія Липовецької районної ради 7 скликання в якій взяли участь голова районної державної адміністрації Іван Демихін, заступник голови обласної ради Людмила Щербаківська та депутат обласної ради Тетяна Редько.

Перед початком сесії голова районної ради Юрій Науменко нагадав присутнім про успішний фінал обласної Спартакіади для команди депутатів Липовецької районної ради, яка в загальнокомандному підсумку зайняла 1 місце серед команд інших районів. На сесійне засідання були запрошені всі, хто захищав спортивну честь району і відзначені Почесною грамотою Липовецької райдержадміністрації, районної ради та Грамотою управління фізичної культури і спорту облдержадміністрації. Нагороди вручали очільники району та Людмила Щербаківська. Спортивні команди із футзалу та волейболу відзначено грамотами та спортивними кубками, їх отримали капітани команд Микола Любченко та Віктор Дмитрів. Керівники привітали також із нещодавнім ювілеєм секретаря Білянської сільської ради Ганну Марківську.

Голова ради представив гостей і надав слово Людмилі Щербаківській, яка ознайомила усіх із порядком відзначення 25 річниці Незалежності України у м. Вінниця Користуючись нагодою, від імені голови обласної ради, депутатського корпусу заступник голови обласної ради  привітала усіх з наступаючим святом і зазначила, що єдине сьогодні наше завдання-припинити війну, яка забирає життя молодих людей, справжніх патріотів України, ще побажала достатку, миру, благополуччя,всім українським родинам, а державі нашій-розквіту.

Затим, голова районної ради повідомив, що із 34 депутатів районної ради у сесії беруть участь 25, а із 9 відсутніх 5-у відпустці і 4 у відрядженні, і оголосив 7 сесію районної ради відкритою. У виконанні депутатів і запрошених пролунав гімн України , згодом всі приступили до роботи. Юрій Науменко проінформував, що перед сесійним засіданням на зборах депутатів від політичної партії "Батьківщина" утворено фракцію.

З питань, що стосуються державного фінансування, зокрема, про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 6 місяців 2016 року, про районну Програму супроводження бюджетного процесу на 2016-2018 роки, внесення змін до рішення 3 сесії 7 скликання від 23 грудня 2015 року №40 "Про районний бюджет на 2016 рік" (із змінами) та про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Людмила Заєць.

Про передумови та необхідність прийняття

Програми щодо надання допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які отримують програмний гемодіаліз, на 2016 – 2020 роки та внесення змін до рішення 2 сесії районної ради 7 скликання від 4 грудня 2015 року № 19 "Про районну Програму соціального захисту воїнів-інтернаціоналістів та членів їх сімей на 2016 -2020 роки, доповіла начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Валентина Бичкова.

Із проектом об"ємної Програми "Майбутнє Липовеччини в збереженні здоров’я громадян" на 2016-2020 роки, підкресливши необхідність її прийняття, ознайомив головний лікар ЦРЛ Олександр Дмитрук.

Про внесення доповнень до рішень: 3 сесії районної ради 7 скликання від 23 грудня 2015 року  32 "Про районну програму "Шкільний автобус" на 2016-2020 роки, № 33 "Про районну комплексну програму "Сільська школа Липовеччини" на 2016-2020 роки", 5 сесії районної ради 7 скликання від 25 березня 2016 року № 65 "Про районну Програму організації харчування учнів загальноосвітніх шкіл на 2016-2020 роки" та мотивацію цих доповнень інформувала начальник відділу освіти райдержадміністрації Інна Косач.

Начальник управління економіки райдержадміністрації Галина Поєдинок, в зв"язку із економією коштів, запланованих на зміцнення матеріальної бази ЦНАПУ, просила внести зміни та доповнення до рішення 5 сесії 7 скликання від 25 березня 2016 року №61 "Про Комплексну програму реформування системи надання адміністративних послуг у Липовецькому районі на 2016-2017 роки".

Щодо внесення доповнень до рішення 3 сесії 7 скликання від 23 грудня 2015 року №34 "Про Комплексну програму реалізації молодіжної політики у Липовецькому районі на 2016 – 2018 роки", які виникли в зв"язку із плануванням заходів, спрямованих на підтримку родин учасників АТО, інформувала присутніх головний спеціаліст районного центру соціальних служб для дітей сім"ї та молоді Світлана Майборода.

В зв"язку із зміною назви установи, за пропозицією начальника державного рятувального загону №2 Державної служби з надзвичайних ситуацій Романа Білоуса, обговорено проект рішення про внесення змін до рішення 3 сесії районної ради 7 скликання від 23 грудня 2015 року № 31 " Про районну Програму поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів всіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів оперативно-рятувальної служби в Липовецькому районі на 2016-2021 роки".

Внести доповнення до рішення 39 сесії районної ради 6 скликання від 25 вересня 2015 року №475 "Про Районну комплексну програму соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2015-2017 роки", викликані підготовкою дітей загиблих та поранених учасників АТО до нового навчального року, запропонував голова ГО "Спілка учасників АТО Липовецького району" Юрій Яремчук.

Депутати заслухали питання

про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, з яких інформував Віктор Гресик, начальник відділу Держгеокадастру у Липовецькому районі.

Про затвердження договору оренди частини приміщення управління агропромислового розвитку Липовецької районної державної адміністрації, що є спільною власністю територіальних громад району, доповів Володимир Дужий, начальник управління агропромислового розвитку.

Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища, міста Липовецького району цілісного майнового комплексу Липовецької центральної районної лікарні

та передачу - приймання основних засобів та матеріальних цінностей

інформували Олександр Дмитрук  головний лікар Центральної районної лікарні та Людмила Мороз- заступникголовного лікаря комунального закладу "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Липовецької районної ради.

З проектом рішення з соціальних питань, що стосуються звільнення від плати за надання соціальних послуг комунальною установою "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Липовецького району виступила Катерина Мельничук, директор установи.
Заступник голови районної ради Руслан Танасюк запропонував для розгляду проекти рішень із наступних питань:

Про внесення змін до рішення 26 сесії районної ради 6 скликання №323 від 4 грудня 2013 року "Про затвердження договорів оренди частин приміщень, що є спільною власністю територіальних громад району", "Про розпорядження голови районної ради". Внесено зміни до складу комісії, затвердженої рішенням 11 сесії районної ради 5 скликання від 12.07.2007 року № 117 "Про встановлення Почесної відзнаки "За заслуги перед Липовеччиною". До її складу, за пропозицією голови районної ради, введено Юрія Яремчука, голову ГО "Спілка учасників АТО Липовецького району." На виконання вимог Закону України "Про доступ до публічної інформації " заступник голови запропонував депутатам внести зміни до Регламенту районної ради, затвердженого рішенням 2 сесії районної ради 7 скликання 4 грудня 2015 року №7.

В обговоренні питань, внесених до порядку денного, взяли участь депутати районної ради Юрій Босюк, Віктор Степанко, Приборівський сільський голова Анатолій Березюк, заступник голови обласної ради Людмила Щербаківська. Всі запропоновані 25 проектів рішень із життєдіяльность Липовецької районної територіальної громади знайшли підтримку серед депутатів.

Розглянуто проект рішення про нагородження Почесною відзнакою "За заслуги перед Липовеччиною". Вирішено нагородити Почесною відзнакою (посмертно) Олега Вікторовича Грабчака, який загинув при виконанні бойового завдання в зоні АТО 18 липня 2016 року поблизу с. Зайцеве Донецької області. За пропозицією голови районної ради Юрія Науменка присутні вшанували пам"ять полеглих бійців у зоні АТО хвилиною мовчання.

У "Різному" виступили депутат обласної ради Тетяна Редько, депутат районної ради Юрій Яремчук, Приборівський сільський голова Анатолій Березюк, голова райдержадміністрації Іван Демихін.

Голова ради Юрій Науменко повідомив про важке поранення у одному із боїв під Попасною 19-річного добровольця - зозівчанина. По закритті чергової сесії головою районної ради, всі присутні мали можливість долучитись до благодійної акції щодо збору коштів на протез, нещодавно пораненому в зоні АТО нашому земляку, зозівчанину Олександру Гудзю.

Повернутись