Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Відбулася чергова зустріч із жінками з сімей учасників АТО

У минулу п'ятницю, у залі "Торгового дому" відбулася чергова зустріч жінок із сімей учасників АТО щодо отримання додаткових джерел доходів. Тема зустрічі – професійна вишивка. На запрошення Олесі Шиманської, директора районного кінотеатру, семінар погодилася провести наша землячка Надія Календовська, керівник творчої майстерні «Мамина Світлиця» у м.Вінниця. Пані Надія змістовно розповіла про особливості вишивки, народні традиції, що передаються від покоління до покоління: які схеми підходять на вишивку сорочок незаміжнім дівчатам, які – жінкам, берегиням роду, що мають дітей, а які – чоловікам. Жінки, які були присутні на семінарі, зацікавилися темою, адже у творчій майстерні є напрацювання та контакти за кордоном щодо продажу робіт, і це дасть можливість наповнювати сімейний бюджет. Дана зустріч – не остання, пані Надія погодилася безкоштовно проводити тренінги для зацікавлених жінок. Тому долучатися до наших зустрічей на тему вишивки просимо не лише жінок із сімей учасників АТО, а й всіх майстринь району. Організатори заходу щиро вдячні за підтримку в проведенні таких заходів керівництву районної ради, райдержадміністрації, районного центру для сім’ї, дітей та молоді, а також власниці ресторану-клубу «Серце міста» (Торговий дім), які надали приміщення для проведення заходу.

P.S. В плані інформації: 30 березня 2016 року буде проведено перший тренінг психологом із Вінниці Наталією Сергієнко. На зустріч запрошуємо жінок із сімей учасників АТО, чи хоча б по 1 активному представнику з громади, які зможуть отриману інформацію донести зацікавленим землякам. Допомогти в цьому відгукнулись голови територіальних громад. На семінарі будемо обговорювати спільні проблеми та шукати шляхи їх вирішення.
Зацікавленим можна звертатись до Олесі Шиманської, директора КП «Липовецька дирекція кіновідеомережі» за адресою м.Липовець, вул. В.Липківського, 24. 

Повернутись