Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Відбулася ІІ районна спартакіада

Сьогодні місто приймало гостей із сільських територіальних громад району. Відповідно до затвердженгого  Регламенту, в приміщенні Липовецької ДЮСШ відбулись 2 районні спортивні ігри між командами місцевого самоврядування та державної служби.

Всього в змаганнях взяли участь понад 25 команд. Змагались липівчани з таких видів спорту як настільний теніс, кульова стрільба, шахи, шашки. Відкрив спартакіаду голова районної ради Юрій Науменко, побажав усім гарного настрою та волі до перемоги. Він зазначив, що у змаганнях беруть участь  депутати районної ради,  учасники АТО, сільські голови, бухгалтери, землевпорядники, депутати та члени виконкомів і  йому приємно, що спорт у районі-на висоті. За активну роботу з пропаганди здорового способу життя подякував головам територіальних громад.

Привітала представників команд перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів.
-Спортивні заходи завжди об"єднують людей, і окрім того, виховують такі чудові риси як мужність, виносливість, силу духу. Команди спільно виконали Гімн України і 2 районна спартакіада була відкритою.


Хвилиною мовчання присутні в залі вшанували пам"ять полеглих на Сході України захисників.
Голова Липовецької районної профспілкової організації Валентина Тращук  ознайомила усіх із складом суддівської колегії і учасники змагань розпочали чесну спортивну боротьбу за першість. Після п"ятигодинних хвилювань та азартних ігор, удач та розчарувань, коли колегія підвела підсумки, переможці з видів спорту були відзначені організаторами спартакіади почесними грамотами та грошовими винагородами ( в індивідуальному заліку).


Команди-переможці будуть відзначатись під час урочистостей з нагоди Дня місцевого самоврядування. Профспілка держустанов висловлює щиру вдячність за проведення змагань на відповідному організаційному рівні суддівській колегії спартакіади у складі Миколи Любченка, Ігоря Ревацького, Олексія Танасієнка, Наталії Грушко, Петра Шендерука, Олександра Рогового, дирекціям Липовецької ДЮСШ, Липовецької ЗОШ №2, Липовецького колегіуму, Липовецького кінотеатру, підприємцю Вячеславу Кукурузі та працівникам кафе "МОЛОДІЖНЕ".

Повернутись