Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Відбулася нарада-семінар голів територіальних громад

Відбулася нарада-семінар голів територіальних громад в якій взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів, голова районної ради Юрій Науменко та заступник начальника Немирівського управління ГУ ДФС у Вінницькій області Світлана Мартинюк.Із вступним словом до учасників семінару звернулась Ольга Дмитрів і ознайомила з порядком денним питань, що плануються до розгляду.Вона зазначила, що розгляд питань пов"язаний із Дорученням Прем"єр-Міністра України щодо виплати заробітної плати та її легалізації. В даний час бюджет надзвичайно повільно наповнюється. У 2014 році наш район по виплатах заробітних плат на фоні інших районів був на останньому місці.  Роботу з цього питання значно активізували - ряд проведених нарад та засідань комісій із погашення заборгованості посприяли поліпшенню становища і до бюджету пішли реальні надходження, У наступні 2015, -2017 роки ми вийшли на 10 місце. Зараз це питання знову потребує втручання. У районі із 17 тис.. працездатного населення легалізовано лише 5 тис.. У нас проживає 11 тис. пенсіонерів, їм усім необхідно вчасно виплачувати пенсію. В зв"язку із цим, сьогодні проводиться нарада із головами територіальних громад, у п"ятницю буде проводитись така ж нарада із керівниками підприємств.

Про організацію роботи  з легалізації найманої праці та заробітної плати , виконання  місцевих  бюджетів та аналіз прийнятих рішень  щодо встановлення ставок податку на нерухоме майно інформувала С.К. Мартинюк.
Про проведення інспекційних відвідувань управлінням праці доповіла О.О.Гульман
Голови територіальних громад задавали питання із розглянутих питань. Обговорення пройшло досить активно.
Підсумки наради підвели перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів та голова районної ради Юрій Науменко.
Повернутись