Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Відбулись урочистості до Міжнародного Дня прав жінок і миру

Відбулись урочистості з нагоди Міжнародного Дня прав жінок і миру. На захід були запрошені матері та дружини загиблих в зоні АТО земляків, багатодітні матері, військовозобов'язані жінки з райвійськомату, працівники управлінь та відділів райдержадміністрації, районної ради, органів місцевого самоврядування. Із вітальними словами до жінок звернулись заступник голови райдержадміністрації Олег Фурманюк та голова районної ради Юрій Науменко. Вони відзначили у своїх виступах роль жінки у суспільстві і ще раз підкреслили, що саме на тендітних жіночих плечах тримається безліч найважливіших і найважчих справ.

Сьогодні жінки очолюють підприємства, установи, управління й відділи райдержадміністрації, районної ради,наводять порядок на вулицях міста, перевіряють залізничні колії й потяги,стоять на варті миру. Багато із них поєднують родинні обов’язки із участю у трудовій, громадській та політичній діяльності, що показує в нинішній непростій ситуації зразки виваженості, терпіння, відповідальності. У районі більше 40 жінок-керівників різних підприємств та організацій, 9 голів територіальних громад, які чудово виконують свої обов’язки і примножують здобутки рідного краю. Керівники висловили щиру вдячність матерям загиблих наших героїв та багатодітним матерям за гідне виховання дітей .

В ході урочистої програми вони відзначили жінок почесними грамотами, грошовими винагородами та вручили їм квіти. Привітав усіх присутніх із наступаючим святом заступник військового комісара Володимир Зубко. Від районної профспілкової організації працівників держустанов подякував за громадську роботу та привітав спілчанок Олександр Скоцький, керівник апарату райдержадміністрації .

Гарними піснями про маму, Батьківщину, синівський обов'язок учасників зібрання привітали учасники художньої самодіяльності районного будинку культури. Щирими аплодисментами за високу професійність виконання дякували глядачі Володимиру Губрію, Ярославу Пшиворському, Інні Щербанюк.

Повернутись