Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Відбулись урочистості, приурочені професійному святу працівників соціальної сфери

У залі засідань відбулись урочистості, приурочені професійному святу працівників соціальної сфери. Учасників заходу привітали Ольга Дмитрів, перший заступник голови райдержадміністрації, Руслан Танасюк, заступник голови районної ради, Валентина Тращук, голова районного комітету профспілки працівників держустанов.
Цей день-чудова нагода щиро подякувати та низько вклонитися всім, хто обрав благородну професію таку необхідну у наш час . Адже у сфері соціального захисту працюють справжні фахівці своєї справи, чуйні, добрі милосердні люди. Вони  приймають на себе першими людські проблеми, біль та життєві негаразди. Вони ті - хто від них не відвертається, а прагне допомогти і підтримати кожного. А тому служіння обраній справі, почуття обов’язку, професійність, доброта та душевна щедрість приносять усім заслужену людську шану і повагу.

 У переддень  професійного свята працівникам соціальної сфери побажали  міцного здоров’я, щастя, активного довголіття, достатку, витримки у життєвих випробуваннях, невичерпної енергії для творення добра, заслуженої шани та вдячності людей, снаги і завзяття в служінні народові України!

Кращі із кращих отримали Почесні грамоти обласного та районного рівнів, квіти, грошові винагороди.  Працівники культури підготували і запропонували подивитись чудову концертну програму. На завершення свята зробили колективні світлини.

Повернутись