Відбулись урочистості з нагоди Дня державної служби

21 червня у залі Липовецької райдержадміністрації відбулись урочистості з нагоди Дня державної служби.
Участь у заході взяли перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів, голова районної ради Юрій Науменко, представники держслужб району.

З нагоди свята гостей привітали очільники району Ольга Дмитрів та Юрій Науменко.

Вони зазначили, що обравши шлях незалежного розвитку і закріпивши це в Конституції, Україна підтвердила своє прагнення розвивати і зміцнювати демократичну, соціальну, правову державу. Державний службовець — це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого — несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, яка потребує знання Конституції України та всіх інших законів нашої держави, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі.

Символічно, що День Державної служби та День Конституції України стоять поруч у календарі, адже саме державні службовці мають забезпечувати виконання Конституції, яка є одним із головних чинників, що уособлюють історію України, її сутність, та вирізняють нас у світі як націю, як великий український народ.

Районні посадовці вручили кращим державним службовцям грамоти районної ради та адміністрації за сумлінне виконання службових обов’язків і з нагоди Дня державної служби.

Звернулась до присутніх із вітальним словом голова Липовецької районної профспілки працівників держустанов Валентина Тращук .
-Професійна діяльність державних службовців є нелегкою, адже саме на вас покладена відповідальність за стан справ у суспільстві. Основною метою працівників, які присвятили все своє життя цій роботі, є служіння громадянам нашої держави. Сьогодні ви є тією ланкою, яка забезпечує тісний діалог громадян і влади, приділяючи весь свій вільний час служінню держави, що також є запорукою її єдності. Хочу побажати усім вам гарного настрою, професійних досягнень та реалізації усіх задумів.
Грамоти , квіти та грошові винагороди від профспілки одержали сьогодні профспілкові лідери та активісти: Володимир Артеменко, голова профкому, Олена Цибровська спеціаліст управління АПР; Любов Калетник, Олена Щерба, Людмила Херовимчук, спеціалісти УПСЗН; Олена Воробйова, Вікторіана Богдан, спеціалісти апарату райдержадміністрації; Інна Качанюк, фахівець служби у справах дітей та сім"ї, Ігор Решетар- начальник відділу прозорого офісу управління економіки.
Грамотою Вінницького обласного комітету профспілки держустанов відзначено професійність, відповідальність на посаді та активну участь у профспілковому русі першого заступника голови райдержадміністрації Ольги Дмитрів. Голова районної ради подякував їй за співпрацю щодо вирішення спільних питань розвитку Липовеччини, привітав зі святом та подарував троянди.
З нагоди свята та нещодавнього ювілею на заході оголошено подяку ветерану державної служби, колишньому слідчому прокуратури Олександру Кокоту.

Святкового настрою учасникам урочистостей додали чудові українські пісні про родину, дерево роду, єдність народу та рідну Україну у виконанні Ярослава Пшиворського.

Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.