Відбулись урочистості з нагоди Дня працівників освіти

У районному будинку культури з нагоди Дня працівників освіти відбулись урочистості. Велику когорту освітян привітали голова райдержадміністрації Тарас Олексюк та голова районної ради Юрій Науменко . Вони зазначили, що професія вчителя благородна та почесна.. Вчительське життя  проходить  в боротьбі за розум дітей, їх знання, за їх майбутнє в цьому світі. - Ви їх наставники , а для деяких навіть друзі. Ви даруєте їм надію і допомагаєте розправити крила для великого польоту довжиною в життя, зазначив Юрій Науменко.

- Від щирого серця бажаємо не втрачати терпіння, бути стійкими і наполегливими, аби кожен день з новими силами йти у бій. Хай дитяча любов стане для вас надійним оберегом!   З Днем Учителя!

В цей святковий день Дипломом лауреата "Педагогічної премії" 1 ст. відзначено сумлінну результативну працю завідувачки Вахнівським дитячим дошкільним закладом "Веселка" "Інни Каченюк, директорки Іваньківської ЗОШ 1-3 ст. Марії Степанкевич, заступника директора Липовецької ЗОШ 1-3 ст. №3, вчителя історії Руслана Побережця.

Квіти, подяки, грошові винагороди у переддень свята отримали чимало освітян Липовеччини.

Чудовою концертною програмою привітали педагогів працівники культури на чолі із заслуженим працівником культури, начальником відділу культури та туризму Геннадієм Терлецьким. Теплими щирими оплесками зустрічали гості артистів.