Відбулись урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

8 листопада, у концертній залі обласної філармонії ім. М.Леонтовича відбулись урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Звертаючись до присутніх з вітальним словом, голова ОДА Владислав Скальський зазначив: «Є такий відомий вислів: «Коли гармати говорять, музи мовчать». Однак, в Україні музи не мовчать. Так сталося, що вони допомагають нам залишатися українцями. Коли на Сході України наші хлопці боронять кордони держави, то в цей час саме ви захищаєте самоідентифікацію нашого народу. Це те, що не лише залишає нас нацією, а й те, що ми отримали у спадок від наших батьків та повинні відродити, зберегти і передати нашим нащадкам. Тільки в такому випадку ми залишимось нацією. Українці є дуже помітними на міжнародному рівні, адже наші культурні проєкти та фестивалі добре відомі за кордоном та конкурують із заходами світового рівня. Це дійсно та держава, в якій живе багато талановитих людей. Це та країна, яка пам’ятає про свої корені і про те, що означає бути культурними людьми. Дякую усім вам за все те, що ви робите. Ніколи не втрачайте енергію, завжди будьте натхненними на те, щоб робити ще більше та втілювати нові проєкти».
Кращих працівників культури та майстрів народного мистецтва відзначили Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради.

Під час урочистостей керівники області від імені працівників культури Вінниччини вручили подільським меценатам почесні відзнаки «Покровитель культури – 2019».

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.