Відбулись загальні збори громадян за місцем проживання у Брицькій територіальні громаді

У роботі зборів взяли участь:

депутат районної ради - Кравчук Валерій Йосипович,

дільничний інспектор поліції - Бондарчук Дмитро Леонідович,

головний спеціаліст відділу пільг управління праці та соціального захисту населення Пацюк Людмила Вікторівна,

керівник комунального підприємства «Вінницьке обласне об"єднання бюро технічної інвентаризації» Липовецький районний структурний підрозділ - Савчук Тетяна Василівна,

завідувач Вахнівським приватним підприємством ветеринарної медицини Романенко Петро Миколайович.

Про свою роботу прозвітували на загальних зборах депутат районної ради Валерій Кравчук та сільський голова Марія Пищик.

Сельчани активно обговорили питання про хід виконання програми розвитку територіальної громади у  2019 році та уважно заслухали звіт дільничного інспектора поліції Дмитра Бондарчука щодо дотримання законності та правопорядку на території сільської ради. Також затвердили ставку місцевого самооподаткування на  та план соціально - економічного розвитку громади на 2020 рік.

Фахівці з Липовецького УПСЗН, інвентарбюро, ветеринарної медицини дали консультації із питань, які цікавили громаду. Збори пройшли активно та конструктивно.