Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Відбулись загальношкільні батьківські збори

Днями, у Трощанській ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися загальношкільні батьківські збори за участі КЗ «Липовецький районний центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді». Перед батьками виступили директор школи Людмила Матвієнко , голова батьківського комітету Четверик О.М., фахівець із соціальної роботи КЗ Липовецьки й РЦСССДМ Валентина Тригуб.
Для батьків проведено лекцію на тему профілактики насильства над дітьми, ознайомлено їх з методами насильницьких відносин в сім`ї та продемонстровано фрагменти фільмів, що популяризують здоровий спосіб життя, показуючи наслідки вживання спиртних напоїв.
Як правило, найбільше страждають від сімейного насильства жінки та діти, так як ситуації насильства в сім’ї є надзвичайно психотравматичними та мають серйозні наслідки для психічного здоров’я, як для дітей так і для дорослих.
Хоча у Трощанській школі навчається небагато дітей, але кожна дитина це особистість і має право на задоволення своїх інтересів та потреб.
Після батьківських зборів проведено бесіду із сім’ями, які перебувають на обліку, що потрапили в складні життєві обставини.
Бесіду проводили з метою наголошення, що дітей потрібно забезпечити сезонним одягом , взуттям , потрібно зайнятися заготівлею дров на паливний сезон.
Батьки з розумінням поставилися до запропонованих рекомендацій та виявили готовність до співпраці.

Повернутись