Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Відбулись засідання постійних комісій та Президії районної ради

Сьогодні відбулись засідання постійних комісій   та Президії районної ради, на яких депутати попередньо розглянули питання, внесені до порядку денного позачергової 19 сесії районної ради 7 скликання . Із бюджетних питань

-Про внесення змін до рішення 10 сесії районної ради 7 скликання від 23 грудня 2016 року № 138 "Про районний бюджет на 2017 рік" (із змінами),

-Про розпорядження голови райдержадміністрації,

-Про внесення змін до рішення 7 сесії районної ради 7 скликання від 17 серпня 2016 року №91 "Про районну Програму супроводження бюджетного процесу на 2016-2018 роки" доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Людмила   Заєць . Вона зазначила, що бюджет перевиконано і, у зв"язку із нагальністю вирішенням окремих питань , виникла потреба розподілити 2 млн. коштів позабюджетних надходжень. Зокрема, закрити питання одержання заробітної плати , проплати енергоносіїв, придбання медичних препаратів, святкування Різдвяних та Новорічних свят,питання соціального захисту, освіти, культури та інше. Окрім того,очікується освітня та медична субвенція. До завершення року планується проведення ще однієї сесії районної ради. Розглянуто також запропонований проект рішення із затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації, яких прийнято в міжсесійний період десять. Депутати також погодили внесення змін до районної програми супроводження бюджетного процесу . В обговоренні питань взяли участь Петро Прокопчук, голова ПК з питань освіти, медицини й культури, Сергій Огородник Голова ПК з питань бюджету, Юрій Яремчук, голова ПК із зміцнення законності. Зокрема, Юрій Яремчук порушив питання пільгового харчування дітей учасників АТО у Зозівському аграрному ліцеї. З цього питання вирішили надіслати депутатське звернення до народного депутата Руслана Демчака. Обговорювані питання бюджету вирішено винести на розгляд сесії.

Із питання щодо внесення змін до рішення 3 сесії районної ради 7 скликання від 23 грудня 2015 року № 31 "Про районну Програму поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів всіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів оперативно-рятувальної служби в Липовецькому районі на 2016-2021 роки" (зі змінами) інформував  Олександр Мовчан   – тимчасово виконуючий обов'язки начальника Липовецького сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області капітан служби цивільного захисту.

Про надання згоди на передачу майна зі спільної власності територіальних громад міста, селища та сіл Липовецького району у власність Росошанської об'єднаної територіальної громади та у власність Староприлуцької територіальної громади доповів Руслан Танасюк  – заступник голови районної ради.

Щодо надання згоди на поселення та подальше проживання Балацької Г. М. у Росошанському відділенні постійного перебування комунальної установи "Територіальний центр соціального обслуговуваня (надання соціальних послуг) Липовецького району" інформувала Катерина Мельничук  – директор комунальної установи "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Липовецького району".

Про виплату грошової компенсації за невикористану відпустку інформувала Алла Коцюбняк  – начальник відділу юридичної, кадрової роботи та питань комунальної власності виконавчого апарату районної ради. Депутати обговорили вищезазначені питання , в процесі порушили ряд інших питань з життєдіяльності районної територіальної громади. Всі запропоновані питання вирішено винести на розгляд позачергової сесії районної ради.

На завершення засідання голова ради Юрій Науменко привітав із Днем народження голову постійної комісії Сергія Огородника , побажавши йому здоров"я, успіхів у справах та життєвих гараздів.

Повернутись