Відбулись збори-сходи громадян Струтинської територіальної громади

Відбулись збори-сходи громадян Струтинської територіальної громади, в них взяли участь голова Липовецької районної ради Юрій Науменко та
начальник Липовецького районного управління Держпродспоживслужби , депутат районної ради Сергій В"юник. Перед односельцями прозвітував голова територіальної громади Михайло Микулін.У своєму звіті він зазначив, що протягом звітного року за кошти місцевого бюджету утримувались ФАП, сільський будинок культури, бібліотека. Відповідно до інвестиційної угоди із місцевим господарством "Рапсодія" організовано безкоштовне якісне харчування дітей в загальноосвітній школі. За кошти бюджету виготовлено Генеральний план села Струтинка (200 тис. грн).
На зборах прозвітував про свою діяльність на виборчому окрузі депутат Сергій В"юник. Про роботу щодо зміцнення законності та правопорядку на території Струтинської громади повідомив старший дільничний офіцер поліції Богдан Пилипчук. Струтинчани активно обговорили звіти. . Окрім того на зборах виступив керівник ТОВ "Рапсодія" Юрій Безверхий. Він зупинився на питаннях укладення договорів оренди земельних ділянок із мешканцями села, наголосив на подальшій результативній праці із виконкомом сільської ради та висловив сподівання на співпрацю із мешканцями села, керівниками комунальних закладів, правоохоронними органами .Подякував за співпрацю виконкому сільради та керівнику місцевого господарства директор Струтинської ЗОШ 1-3 ст. Сергій Грига. У заході взяла участь Оксана Комісаренко , керівник бюро правової допомоги, яка запропонувала мешканцям громади безкоштовну правову допомогу у вирішенні питань життєдіяльності.
На завершення зборів виступив голова районної ради Юрій Науменко . Він подякував виконкому сільської ради за конструктивну роботу , співпрацю із районними керівниками і побажав організованої плідної роботи щодо розвитку громади, виконання планів та задумів щодо поліпшення її соціального захисту.

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.