Відбулися урочисті проводи призовників осіннього призову на строкову військову службу

6 жовтня 2020 року в Липовецькому районному військовому комісаріаті відбулися урочисті проводи призовників осіннього призову на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань.

Із побажаннями легкої служби, словами підтримки до призовників звернувся ТВО військового комісара Липовецького районного військового комісаріату майор Ю.СИНІЦЬКИЙ. У промові подякував батькам за виховання синів гідними громадянами та запевнив, що військовий досвід обов’язково стане цінним в їх житті.

Підкреслив, що незабаром кожен з призовників вирушить у військову частину, де юнаки стануть в армійські шеренги, давши присягу на вірність Вітчизні та стануть справжніми чоловіками, де гартується дух нації, її сила та гордість. Він закликав новобранців бути сумлінними, відповідальними, дисциплінованими, адже саме вони представлятимуть Липовецький район під час проходження строкової військової служби.

Але минуть будні дні і наступить радісний час повернення у свою домівку до близьких та рідних, друзів та коханих. Нехай армійське загартування знадобиться у повсякденних справах, а щасливі миттєвості життя чекатимуть в подальшому, доля дарує і гарні зустрічі і незабутні враження. Адже армія – це необхідний етап в житті для змужніння, фахового росту і громадського становлення.

Бажаємо захисникам успіхів у виконанні почесної справи служіння своєму народу та повернутися додому здоровими, зміцнілими тілом та духом.