Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Відбулися загальні збори Асоціації органів місцевого самоврядування

14 грудня в приміщенні концертної зали «Плеяда» Вінницької обласної філармонії відбулися загальні збори уповноважених представників – членів Асоціації органів місцевого самоврядування, у яких взяли участь голова районної ради Юрій Науменко та сільські голови, члени Асоціації.

Перед початком відбулося засідання Правління Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування, на якому обговорили  питання порядку денного.

Після завершення зібрання Правління розпочалась робота загальних зборів Асоціації, які відкрив голова обласної Ради, голова Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Анатолій Олійник.

У роботі зібрання взяли участь голова облдержадміністрації Валерій Коровій, секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський, члени Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування, представники ЗМІ та громадських організацій, партнери Асоціації, а також волонтер Корпусу Миру США Ешлі Блейк  Нельсон.

Серед основних питань порядку денного:  нагородження Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради  переможців Конкурсу Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування  «Успішне самоврядування Вінниччини», звіт про діяльність Асоціації за 2017 рік та завдання на 2018 рік, звіт Ревізійної комісії про перевірку статутної діяльності Асоціації за 2017 рік, надходження  членських внесків членів Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування на 2018 рік»та питання щодо затвердження бюджету Асоціації на 2018 рік. В ході урочистостей очільники регіону Валерій Коровій та Анатолій Олійник відзначили  переможців конкурсу   «Успішне самоврядування Вінниччини», вручили грамоти за активну участь  у впровадженні заходів по пеформуванню місцевого самоврядування та покращання соціальних та економічних стандартів у територіальній громаді   голові Липовецької районної ради Юрію Науменку та Вербівському сільському голові  Петру Дишлову.

Зі звітом про діяльність Асоціації за 2017 рік виступив перший заступник керівника секретаріату Асоціації – завідувач Центру інвестиційної спроможності та залучення ресурсів Володимир Репей. Він зупинився і на завданнях Асоціації на 2018 рік.

В ході засідання виступила директор Агенції регіонального розвитку Вінницької області Наталія Гижко та інформувала присутніх про впроваджені проекти Агенції протягом звітного 2017 року, перспективні плани розвитку на 2018 рік.

Про роботу Ревізійної комісії щодо перевірки статутної діяльності Асоціації за 2017 рік присутнім прозвітувала голова Ревізійної комісії Зоя Бонсевич.

На завершення загальних зборів уповноважених представників – членів Асоціації перед присутніми виступив голова обласної Ради, голова  Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Анатолій Олійник, який   всім подякувати за роботу, пророблену у 2017 році, за спільну працю та рівень взаєморозуміння, підтримки один одного. Така співпраця дає можливість багато чого виправляти, впроваджувати та реалізовувати.  Сьогодні одним із пріоритетних напрямів розвитку Асоціації є те, аби вона самостійно виступала розробником проектів.

Також Анатолій Олійник зазначив, що метою Асоціації є прагнення протягом двох останніх років каденції вивести Асоціацію на новий рівень можливостей та потреб щодо залучення інвестицій. 

 
Повернутись